• ne düştü ama...

aç gözlü değilim. mantığım belli, ve çok riske girme gibi bir derdim yok. zaten büyük paralar da yatırmadım bu işe. yükselen coin almam, grafik falan uğraşamam işim gücüm var. düşen coinlerden alırım, üstüne sallıyorum 1000 satoşi ekleyip yarısına, 2000 satoşi ekleyip diğer yarısına satış emri veririm, işime gücüme bakarım. ve işim genelde yolunda gitti. ama bu koduğuma (elbette buna 1000 satoşi eklemedim, 1350 den %50, 1450 den diğer %50 satış emri verdim) 1240 satoşiden girdim, zaten - %16 falandı ben girdiğimde hala düşüyor. hacim de yarı yarıya azaldı.

hayret ki hayret.
  • bugün yine btc'den sopa yemektedir. 1 haftaya %60-%70 artmazsa kıllarımı kesiyorum.

yatırım tavsiyesi değildir.

not: şu an 1030 satoşi
  • en kötü ihtimalle 900-1000 bandına inip birkaç gün içerisinde en az 1300 ü görüp gene bu işlemi rutin bir şekilde tekrarlamakta. kısa vadede %30 kazanç için 1000 seviyesinden girilip 1300'den satış verilebilir. eğer anlaşma falan açıklarlarsa da 1600-1700 seviyelerini öpüp duruma göre 1500 e dengeye gelir ya da 2000 i test edebilir ama yılbaşında çok kan kaybettiler tekrar güvenir miyim emin değilim.

uzun vadeli girmeyin.
  • 1 haftadır elımızı kolumuzu bagladı
    bir kaç gun al sat yaptık guzeldı, şimdi o verdıklerını almaya basladı
  • bir hareketler oluyor. pazartesi gunu ya batar ya cikar. su ana kadar girmemis olanin girmesini tavsiye etmem ama benim gibi iceride ciddi parasi olani znegin etme ihtimali de yok degil. yasak ask gibi aq coini.

seviyoruz kendisini.
  • ulan 1200 direncine bak be. aq 1600 1700 bekliyorum kansercoin koydum adını. sikik ya!

http://prntscr.com/hxhd8y
  • yaptığı en büyük kötülük 2-3 haftada değerini öyle 2'ye 3'e değil 20'ye 30'a katladığından bu vesileyle coinle tanışmış yatırımcılarını buna alıştırmak.

adam 1 haftada parasını 20ye katlamış, eee neden yükselmedi bu 5 gündür diyor. aynı hızla devam etse zaten bitcoinin değerini de sollamıştı ne içiyorsanız bana da uzatın. allahtan borsada falan değilsiniz herhalde ölmüştünüz sıkıntıdan, kaygıdan.

önce 900'de sonra 1000 seviyelerinde base oluşturdu, elliot wave yapılanması görüyoruz; gittikçe de daraldı. muhtemelen yukarı doğru çok şiddetli kıracak.

sabır.
  • verge bey dedik evlat bu dedik içerde sin verge dedik götümüzde patladı
  • allahin dogecoindark'i. daha da bir sey yazmayayim kimsenin kalbi kirilmasin kici kirik kripto yuzunden.
  • bu coin tutuluyor belli bir kemik kısmı var onu koruyor üstüne de balinalar oyun oynarsa çıkıyor azalıyor.uzun vadede küçük küçük iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap