şükela:  tümü | bugün
  • eğer birazcık coinlerden anlasaydınız, füze gibi çıkan coinde fazla durmaz, kârınızı aldığınız zaman çıkardınız.

bu amk wrigth protekolü daha önce de gelecekti hatta geri sayım bile konmuştu.
    ama sonra noldu ? kokainman develop çıktı benim haberim yok, kafalarına göre koymuşlar geri sayım sayacını dedi ve dibi boyladı.

peki siz naptınız ? zaten zirveyi gören bi coini, sırf mcaffee denen bi karaktersiz gazladı diye aldınız da aldınız, zirveden alanlar şimdi oturup ağlayacak veya zarardan dönsek kârdır diyip satacak.

gizlilikmiş, ne gizliliği? siktiğimin coininde yapılan bütün transactionlar bloklarda kabak gibi görünüyo, bu mu gizlilikten anladığınız sizin ?
    kim kime ne göndermiş, hesabında kaç tane var, ip adresleri ıvır zıvırlar.

herneyse.. kaybede kaybede öğrenilecek bu kripto para piyasası.

borsanın ana kuralıdır: füzeye çıkan coinlerden değil düşen coinlerden düştükçe alın...
    saygılar..
  • hakkında atıp tutmanın saçma bir hal aldığı cryptocurrency. kabak gibi ortada denen duruma gelelim: zaten bu durum privacy coinler dışında neredeyse hepsinde var. verge ise wraith protokolü ile bunu opsiyonel yapacağız dedi, yani dileyen komple gizli yapabilir. bu ne fayda sağlar? ileride bc yaygınlaşacak belli ki, yasal yükümlülükler belirli işlemler için wallet id deklare edilmesini isteyebilir, onlar standardı kullanır bu işlemler için. asıl sorunları yönetimsel ve facia komüniteleri.
    merak etmeyin verge'de bir pozisyonum yok, şu an gerçekten geleceğin coin'i verge değil gerçek p2p raiblocks. birkaç ay sonrayı bulmadan ethereum'u geçecektir kanımca. şimdilik teknolojilerine göre bakarsak verge 17-24 bandında sağlıklıdır (keşfetmediğim altcoinler hariç)
  • altcoin al sat islemlerimde ilk kez stop loss yapmak zorunda kaldigim coin olmustur. yuzde on kadar iceri girdim. gerci bunun sebebi bitcoinin bugun ki bull runi olabilir bilemiyorum. dusmusken alalim satalim dedik daha da dustu. coinlere duygusal bag kurmamak lazim. nefret veya cok baglilik sorun teskil edebilir. ilginc olaylar oluyor bu gunlerde. pek hareket etmemek lazim sanirim.
  • bunu alan yanına bir de paraşüt alsın cok lazim oluyo.
  • ne düştü ama...

aç gözlü değilim. mantığım belli, ve çok riske girme gibi bir derdim yok. zaten büyük paralar da yatırmadım bu işe. yükselen coin almam, grafik falan uğraşamam işim gücüm var. düşen coinlerden alırım, üstüne sallıyorum 1000 satoşi ekleyip yarısına, 2000 satoşi ekleyip diğer yarısına satış emri veririm, işime gücüme bakarım. ve işim genelde yolunda gitti. ama bu koduğuma (elbette buna 1000 satoşi eklemedim, 1350 den %50, 1450 den diğer %50 satış emri verdim) 1240 satoşiden girdim, zaten - %16 falandı ben girdiğimde hala düşüyor. hacim de yarı yarıya azaldı.

hayret ki hayret.
  • bugün yükselişe geçecek olan coin. macd indikatöründe yukarı yönlü kesişme başladı. rsi ve bollinger indikatörleri de bunu destekliyor şuan. 950 den girdim dün grafiği görünce. hadi bakalım.
    not: ytd.
    edit: an itibari ile 1300 satoshi civarında. bu seviyeden risk almak istemeyenler çıkabilir. 1300 den sonra önündeki duvar 1500 de. kırarsa 2000 satoshi civarına geleceğini düşünüyorum. ben 1300' den karımı realize etmeyi tercih ettim.
  • bugün yine btc'den sopa yemektedir. 1 haftaya %60-%70 artmazsa kıllarımı kesiyorum.

yatırım tavsiyesi değildir.

not: şu an 1030 satoşi
  • en kötü ihtimalle 900-1000 bandına inip birkaç gün içerisinde en az 1300 ü görüp gene bu işlemi rutin bir şekilde tekrarlamakta. kısa vadede %30 kazanç için 1000 seviyesinden girilip 1300'den satış verilebilir. eğer anlaşma falan açıklarlarsa da 1600-1700 seviyelerini öpüp duruma göre 1500 e dengeye gelir ya da 2000 i test edebilir ama yılbaşında çok kan kaybettiler tekrar güvenir miyim emin değilim.

uzun vadeli girmeyin.
  • bir hareketler oluyor. pazartesi gunu ya batar ya cikar. su ana kadar girmemis olanin girmesini tavsiye etmem ama benim gibi iceride ciddi parasi olani znegin etme ihtimali de yok degil. yasak ask gibi aq coini.

seviyoruz kendisini.
  • ulan 1200 direncine bak be. aq 1600 1700 bekliyorum kansercoin koydum adını. sikik ya!

http://prntscr.com/hxhd8y