şükela:  tümü | bugün
  • link

sabah gazetesi yazarının köşe yazısından...

biz bu insanlarla aynı dönemde yaşamak için ne günah işledik acaba?

sorma, sorgulama, eleştirme, bağırma, feryat etme, isyan etme...

sadece biat et!

ben zaten kesin seninle aynı soydan değilim..
    ama senin de cebine, canına dokunacakları gün gelecek sayın “yazar”

(bkz: utanmak)

edit: “öyle sindirirler adamı işte. biat edeceksiniz..” diye mesaj atan managerofmckittrickhotel isimli çaylak; sen biat ederek rahat olabilirsin ama biz senin yerine senin hakkını da sorarız. ama senin bunu anlayacağını hiç sanmıyorum.
  • bu kadarı da olmaz dedikçe daha da beteri oluyor. allah bin türlü belanızı versin sizin ya. yiye yiye bitiremediniz doymadınız. ama suç sizde değil suç sizi bu kadar yücelten ve çıktığınız o yerden indirmeyen sevgili halkımızda. yapabileceğimiz tek şey, çocuklarımızı düzgün yetiştirmek. çocuklarımıza bunların ne kadar hırsız olduğunu aşılamak.
  • çok şükür soyum da belli nesebim de. sen bize vergilerden bahset dalkavuk orospu çocuğu.
  • bu gazeteyi okuyan var mı ki
  • ''ama kafamız bir güzel, bir güzel'' kafasıdır.
  • vergiler nerede diye soruyorum.
    soyuma laf edecek olan o yazarı ayrı soyunu ayrı sikerim.
  • kesin o paraların sağından solundan 3-5 indirmiştir bunu yazan. hırsızlığa alkış tutanın millete soy sorması da neresinden bakarsan bak ahmakça.
  • arap putundan medet ummayın. kimseye bela filan veremez.
  • soyum sopum belli çok şükür, toroslardan gâvur dağlıyım.senin gibi pislik değil sapına kadar türküm.
  • “şeytanın türkiye temsilcileri” kim o kadar açık ki, telaffuz dahi etmeye gerek yok.
    sizi de bir arada tutan, birbirinizi savunmanızı sağlayan tek şey menfaatleriniz.