şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sth hizmeti veren bir telekom operatörü. iyi valla, bir yamuklarını görmedim.
  • çok çalışkan bir ekip, her derde derman bir telekom operatörü. yolları açık olsun.
  • her işi *** ucuyla yapan telekom camiası içinde nimet gibi bir operatör.

(bkz: hastasıyız)
  • fahiş fiyatları ve yetersiz hizmeti olan firma. cep telefonu uygulaması bile yok. güzel bile sayılamayacak vasat numaraları 1000 küsur liradan satıyor. altyapı zayıf. 1 senelik izlenimim bunlar.
  • 50 liraya karşılığında sabit veya 0850'li numara sahibi olunan, başta zoiper olmak üzere, internette bulabileceğiniz onlarca ücretsiz sip uygulaması sayesinde hemen her türlü platformda kullanabileceğiniz, sabit ücret ödemediğiniz telekom operatörü.

kendilerinde iki adet sabit numaram mevcut. bir tanesine 2 yıl önce 50 lira yüklemiştim. 20 lirası halen duruyor. sip client ile uğraşmak istemediğim için cep telefonuma yönlendirdim. ayda 2-3'er dakikalık 10-15 çağrı alıyorum.

ikinci hattım yoğun çağrı alan bir numara. bu da ilki gibi cep telefonuna yönlenmiş durumda. 1-7 dk. arası 60-100 çağrı aldığım bu numara için aylık 20-25 lira ödüyorum.

24 aydır iki hat için yaklaşık 650 lira ödediğimi varsayalım.

aynı hizmeti türk telekom'dan almış olsaydım 40 liralık bilmemne paketi x 2 hat x 24 ay = 1920 tl

aylık giderlerinizi bir yere not edin, alternatifler arayın. biz toplamda 4 türk telekom hattı kapadık. gene o kadar turkcell hattını iptal ettik. kendimiz için uygun alternatifler araştırdık. sadece iletişim giderlerimizi gözden geçirmek yılda 5 bin liranın cebimizde kalmasına yaradı. (bkz: beyin bedava)

hizmetlerine sabit ücret almadan devam etmeleri halinde verimor müşterisi olmaya devam edeceğim.
  • an itibariyle sadece aktif vergi levhasıyla kurumsal olarak yeni hesap açılabilen, bireysel başvuru türü yeni abone alımına kapanmış olan servistir. üzmüştür.
  • kafası tam çalışmayan çeşitli insanların bulunduğu gereksiz telekom firması.
  • 8 aydır kullanıyoruz bir problem yaşatmayan firma