şükela:  tümü | bugün
  • shameless'ın en sevilesi karakterlerinden biri. ekranda göründüğü her an bu nasıl bir vücut dedirten kadın. nam-ı değer ''v''. ayrıca bazı diyaloglarda sizi bitirir. mesela:

    kev: hey! güzel elbise.
    v: elbise değil. sapık kapanı.
    kev: ayı kapanı gibi mi? memelerin iki yandan kapanıp avını mı kıstırıyor?
  • shameless dizisinin en sağlam ve en sempatik çiftinin shanola hampton tarafından canlandırılan kız tarafı olur kendisi. çulsuz ama mutlu hayatlarında biraz olsun geçimlerini sağlayabilmek için her işe el atmış bir ablamızdır. özellikle sağlık sektöründe fazlasıyla uzun süre bulunmuş olacak ki evinde her türlü tıbbi gereç bulunmaktadır. steve howey'nin canlandırdığı partneri kevin ball'a karşı bitmek tükenmek bilmez bir bağlılık ve sevgi duymaktadır. aralarındaki ilişki zaman zaman anne-oğul ilişkisine dönüşse de, yeryüzünün en tutkulu ve en seksi çiftidirler. anaç tavırları, kriz anlarında kimsenin aklına gelmeyen çözümler üretmesi ve ailesine olan bağlılığı dolayısıyla gözümüzün nurudur veronica.
  • shameless dizisindeki en favori karakterimdir kendisi. dizide herkesten yer yer nefret etsem de veronica'ya karsi hep empati duydum. sacma sapan triplere girmeyen, en anlayabildigim, en gercekci karakter.