• çok iyi dinleyici, güzel insan. dün kendisi ve söyledikleri aklıma gelmiş ve evren aracılığıyla saygılarımı iletmişimdir, kulağı çınladıysa sebebi benimdir.`::dd`
  • sözlüğe, edebiyat tanrısı tarafından, sosyal medya sitelerinde büyük yazarlara atfedilen uyduruk cümleleri ayıklamak için gönderilmiş yazar. türk edebiyatına böyle bir katkıda bulunduğu için saygılarımı iletiyorum. *
  • #66015062 işbu enrtysi için kendisine teşekkür ettiğim yazarımız. don kişot misali yel değirmenlerine savaş açmış olsa da umarım yılmadan devam eder.
  • yazarlar, şairler ve düşünürlerin onlara ait olmayan sözlerinin onlarınmış gibi bilinip paylaşılmasına savaş açmış bir yazar. bu konudaki entrleri oldukça güzel bir işlev görüyor.
  • sözlükteki yeni ve en muhteşem keşfim. yaptığı şeyi takdir ediyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum.

eğer siz de sevdiğiniz yazar ve şairler için "yahu var mıymış böyle bir sözü sahiden?" şüphesine düşerseniz, aynı başlıkta onun adına mutlaka rastlayacaksınızdır.
  • turgut uyar şiiri sanıp girdiğim bir entry için beni aydınlatmış yazar. çok naif biri :)
  • özel mesajla kendisine ulaşmamı mümkün kılmasını temenni ettiğim yazar.

ilave: iyi ki müsaade etmiş... kalemi / klavyesi gayet iyi maşallah.
  • tanımam etmem ama iyi ki bu sözlükte iyi ki yazıyor.
  • artık yazsa da yazılarını okusak dediğim sözlüğü anlamlı kılan nitelikli yazar. günü kutlu olsun.
  • şiir dedektifi.
hesabın var mı? giriş yap