• iki yıldır parmağımda kendi çapında komün bir hayat süren siğilin ufaktan rahatsız etmeye başlaması neticesinde bugün bir araştırma yaptım ve bu ilacın siğil piyasasında tekel olduğunu gördüm...kullanan herkesin olumlu sonuç aldığını, sigortanın da karşılamadığını öğrenince gidip aldım eczaneden az önce...şimdi ilk kez kullandım bakalım faidesini görecek miyim...benimkini ne kadar sürede yok edecek merak ediyorum...işe yararsa alınıp kullanılmasını salık vericem beni takipte olun...

bu ilaç görüntüsüyle de kokusuyla da bildiğin uhu'ya benziyor çok acayip...uhu emrah ise verrutol emral asdfgf...kafa yapmasa bari...

edit: şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki bu ilaç gerçekten işe yarıyor...daha kullandığım ilk gün siğili kuruttu ama tamamen geçtiğinden emin olmadan yazmak istemedim...15 gün sonunda izi bile kalmadı...üstelik sadece ilk bir kaç gün kullandım, toplasam dört beş kez sürdüm...alkışlar bu ilacı üretenlere şak şak şak....
  • doktorun nasır için verdiği ilaç. eczacı da alırken siğil için mi diye sormadı. ayrıca sosyal güvenlik kurumunuz bu ilacı karşılamıyor.
  • efenim kendisini bana bir eczaci nasir ilaci olarak kullanmami onerdi. sonuc , mukemmel otesi demek istyorum .
  • jenital bölgede çıkanları bile süpersonik bir biçimde etkili tedavi edebilmektedir.

yıllar sonra gelen edit: düşünmeden ilaç tavsiyesi yaptığım için kendime kızdım.
    değerli yazar arkadaşlar, bu doktor tavsiyesi ile kullanılması gereken bir ilaçtır. çok kuvvetli bir asit formundaki ilacın yanlış kullanımı sonucu, vücudunuzda, tedavi edilemez izler bırakabilir.
    lütfen, kullanım sırasında dikkatli olalım ve belli bir süre kullanımdan sonra, ilacın sizde tedavi edici etkisi olmadığını düşünüyorsanız, hemen doktora gitmelisiniz.
  • formülünde keratolitik etkili salisilik asit ve sitostatik etkili 5-flourourasil bulunur.
    sürüldüğü yerden akıp gitmesin diye elastik kollodyon kullanılmıştır , japon yapıştırıcısı efekti bu yüzdendir.
  • 1 haftadır düzgün kullanım içindeyim, elimde 3 tane siğil çıkmıştı onlara uyguluyorum, bi eczacı abimin tavsiyesi üzerine kullanıyorum, bir haftanın sonunda yavaşça siğilin içinde ki suyu akitti bugün ilk defa içinden iltihaba benzer bisey aktı, yalnız sabah akşam uyguladığım için her gün soyulmuyor bazen 2 güne bir soydum, ve ciddi anlamda anasını bacısını kurutuyor, deriyi soyarken dikkat edin mazallah fena agriyor bazen..

neyse yine faydalı bir ilaç gibi duruyor, bugün 7. günümdeyim, bakalım ilerleyen zamanlarda ne gosterecek

edit ; bide uyguladığınız kısmın çevresini az da olsa kızartıyor, neyse gelişmeleri aktarmaya devam edeceğim..

edit 2 : 11. gundeyim ve avucumun içinde olsan 7 adet sigilden 4'ü an itibari ile kurudu ve tırnak makasıyla yaptığım ufak hamlelerde derinin üstünde bulunan sigilleri kopardim.. hiç acı çekmeden..

edit 3 : bundan 3-4 ay önce yazarlığımı onaylamayan ve bana bi mesaj ile nazikçe çok gereksiz şeyler yazmışsın seni onaylayamiyoruz, biraz bilinçli şeyler yaz dedi ekşi yöneticileri, işte yazıyorum ve hâlâ yetkili arkadaslar entrylerimi onaylamıyor.. böyle şeyleri bu gibi başlıklar altına yazmak istemezdim ama zorladiniz resmen beni, artık onaylayın abi, bu bir değil iki değil.. yeter yahu...
  • ilk sigile surdugunuzde herhangi bir aci hissettirmeyen, zira ikinci ve ucuncu surusunuzde eger ki sigil haricinde normal derinize temas ederse sizi 5 dk boyunca bagirtmaya yetebilecek * sigil ilacidir. 25 cm kareden buyuk alanlara ve seker hastalarinin kullanmasi yasaklanmistir.
  • evvel zaman önce parmağımdaki siğili eriten, evet bildiğin eriten, ve tarihe gömen faydalı ilaç.
  • el ayak gibi ince derili alanlarda etkili olabilen, fakat ayak tabanı, topuk gibi bölgelerde etkisi yeterli olmayan hatta iyice büyütebilen, nasıra doğru ilerlemesine etkisi olabilen ilaç.
  • ayak tabanındaki siğilleri ağrısız acısız 3 haftada, hırs yapılırsa 1.5 haftada eritip tarihin tozlu sayfalarına iten, vernik görünüşlü çabuk kuruyan aseton kokulu ilaç
hesabın var mı? giriş yap