• ne zaman kullanmış olsam sürekli kendimi koklama isteği uyandıran oryantel parfüm. anormal şekilde kalıcı eskiye göre şimdilerde yüksek fiyatlı ama her kuruşuna değecek tutkulu gece parfümüm. bir şişe bitirdim şimdi ikincideyim üretimi bitmesin diye dua ediyorum.
    not : banyodan sonra ıslak saçlara sıkarsanız ekstra anormal kalıcı oluyor.
  • kalıcı, kadınsı ve bence biraz ağır ama çok güzel bir kış kokusu.
  • neden bilmiyorum ama çok uzun süre kokusuna bile bakmayacak kadar itici bulduğum bir parfümdü. bu ara mini boyunu kullanıyorum ve sevdiğime karar verdim. bir sonraki kışa alırım ben bunu.

çok ağır bir koku değil, şekerli de değil. yumuşak ve zarif buldum ben.
  • snsd taeyeon un konser alanına sıktırdığı parfüm.
    sırf bu yüzden kokusunu bilmediğim hâlde almak istiyorum.
  • hindistan cevizi var diyorlar ama benim içinde baskın duyduğum şey pudra gibi geliyor. tenden tene çok değişiyor kesinlikle bende koklayan bi arkadaşım ben bunu koklayıp hiç beğenmemiştim sende ne kadar farklı kokuyor demişti. şu ana kadar 5 şişe bitmiştir herhalde, neye elimi atsam beğenemedim. bunun tatlı zarif yumuşak tarafı yok.

yemin ederim şu başlığa yazmaya çekiniyorum keşfedildi önceden bu kadar yaygın değildi bu ya. almayın yeter artık. evet çok ağır, çok!
  • çiçekli ve fresh kokuları seven bana çok ağır gelen, şuh kadınlara çok yakışacağını düşündüğüm parfüm. çok değer verdiğim birinin hediyesi olduğu için arada sıkıyorum ama kokusu bazen bayıltacak kadar ağır geliyor.
  • çok sevdiğim bir kokuydu. daha önce koklamış ve etkisinde kalmıştım. günlerce araştırma yaptım. kız arkadaşıma edp olarak hediye aldım. parfüm aldığımı öğrenince "aşkım senin beğendiğin kokuyu ben de çok beğenirim" demişti. koku eline ulaşınca fikrini sorduğumda şu cevapla yıkılmıştım adeta. "pek tarzım değil. pudra kokuyor baskın olarak ama benim kokum diyemem. pudra kokmak için o kadar para vermeye gerek yok" demişti. tabii o para verilmiş, parfüm sıkılmıştı. bir süre sonra da ilişkim bitti. ey versace sen nelere kadirsin.
  • kokusu tıpkı bvlgari jasmin noir . kışın kullanılmalı.
  • bu öyle bir koku ki ne zaman sıksam kendimi oldugumdan fazla disi, ozguvenli ve kadınsı hissediyorum daha ilginci yanımdaki kisilerden fazlaca ilgi görüyorum. sehvetin ve feminenligin siselenmis hali gibi. spor giyinen cıtır kokusu degil de biraz 25+ tarzı klasik karakteri baskın kadın kokusu gibi. hastasıyım, asıgıyım.
  • bayıla bayıla yıllarca kullandığım parfüm. üstelik akdeniz bölgesinde. üstteki yazarcım sana sesleniyorum, denendi onaylandı.
hesabın var mı? giriş yap