şükela:  tümü | bugün
  • çok garip bir cümle öbeği "verse sikmez misin?". karşı cinsi artılarıyla eksileriyle değerlendirir ve başarılı bulmazsın. ama ardından karşına bu soru çıkar. her şeyi bir anda siler atar. nice tartışmayı bitirmiş, ne kadar argüman çürütmüştür kim bilir. çok da çürütmez sanki ama insanı savunmasız bırakır resmen. sessizliğe bürünürsün ve karşındakinin haklı olduğuna, hayata, soruya isyan edesin gelir.

- lan bi kız gelmiş bölüme, yatay geçişle. acayip taş.
    - yok be olm, gördüm ben. o kadar güzel değil. göğüsleri de ufak sanki.
    - bir içim su lan kız ne diyosun?
    - ben çok beğenmedim amk.
    - onu bunu geç de, verse sikmez misin?
    - götü de güzel değil lan sanki.
    - lan söylesene, siker misin sikmez misin?
    - ne zaman beğenmesem kızın birini, muhabbet hep buraya geliyor amk.
    - olm cevap versene sen.
    - sikerim lan sikerim. cevabını bildiğin soruyu niye soruyosun sürekli. sikmem diyen çıktı mı şimdiye kadar?
    - çıkmadı kanka.
  • yokluktan dolayı bitiyordur tartışma.

hani düzenli seks hayatı olan birine sorsan ve harbiden sikmem dese tartışma devam edebilir.
  • - verse sikmez misin kanka ?
    - sikerim, sen sikmez misin ?
    - ben de sikerim valla, ne yalan söyleyim.
    - bu soruyu sorup hiç "sikmem" cevabını aldın mı peki ?
    - almadım.
    - ee, niye sorup duruyoruz olm o zaman. belki hemen bu soruya geçmeyip üzerinde biraz tartışsak, "yok lan sikmem" sonucuna ulaşabilirz.
    - bence yine de sikeriz ya, yormayalım kendimizi düşünmekle. sonuç belli.
    - doğru diyosun galiba.
  • (bkz: liseli)
  • fitil olsa götüme sokmam cümlesi ile sovuşturlabilecek soru önergesi. bazen işe yaramıyor ama kullanılabiliyor da .
  • "versen seni bile sikerim, konumuz bu degil" diyerek tartismaya kaldiginiz yerden devam edebilirsiniz.
  • aslında sikme eylemini gerçekleştirmemenin bir yetersizlik göstergesi olarak kabul görmesi nedeniyle, yüksek oranda olumlu yanıt alınmasından kaynaklı durum.

bu tip bir tartışmada kadın sadece cinsel objeye indirgendiğinden, sikme eylemi de sadece erkek odaklı gerçekleştiğinden* olumlu bir yanıt tartışmanın sona ermesi için yeter de artar.

kızlar, bütün bu tartışmalar bir miktar cazibeniz varsa istisnasız hepiniz için yapılıyor. yani yaş, baş, yetenek, beceri, zeka, iletişim falan bunların hepsi nötr. o anda bunca zaman biriktirdiğiniz her şey sıfıra indirgeniyor. geriye götünüz, göbeğiniz, memeniz ve boyunuz dışında pek bir şey kalmıyor. benden söylemesi. sizinki gibi değil yani durumlar.

sonra da oturup neden abazan kaldıklarını düşünüyorlar.
  • (bkz: fatal error)
    (bkz: blue screen)