şükela:  tümü | bugün
 • gereksizler ötesi cover albümü stages'ı da sayarsak yedi numaralı melanie c albümü. ekim ayında çıkacak.

  the sea'den bu yana 5 sene geçti. dediğim gibi stages'a hiç çıkmamış gibi davranmak koşuluyla 5 senedir "the sea"yi hatmede hatmede bitiremedim; daha az önce karadeniz yaylalarında yoldaşım oldu güzeller güzeli. her albümü bir öncekinin aşmış hali olduğu için bu yeni albümün beklentisi bende oldukça yüksek.

  kendisi artık bir indie kraliçesi olarak yoluna devam ederken bana da yolunu dört gözle beklemek kalıyor.
 • bugün itibariyle çıkan ve sabahtan beri dinlemeye doyamadığım melanie c albümü. farklı bir tarza göz kırpan melanie ablamız elini de poptan çekmemiş. ortaya hafiften elektronik müziğe kayan pek şükela pop şarkıları çıkmış.
  anymore ve numb zaten albüm çıkmadan release edilmişti. onları saymazsak şu an ilk favorim something for the fire.

  olmuş bu albüm olmuş. nisandaki ingiltere turunu şimdiden gözüme kestirdim. ama bana sanki daha erken bir almanya turu yaparmış gibi geliyor. o zaman soluğu alırım alamanyalarda hiç acımam.
 • albümdeki şarkılar:
  1. dear life
  2. escalator
  3. anymore
  4. something for the fire
  5. version of me
  6. numb
  7. room for love
  8. unrevalling
  9. loving you better
  10. our history
  11. blame
 • melanie c'nin evet olmuş denen albümdür, 2 gündür tüm parçalarını bıkmadan usanmadan dinliyorum. favori diyebileceğim bir parçası olmadığı gibi bu albümde tüm şarkıları favorim oldu. burada version of me albümündeki şarkıların sözleri yazamam ama şarkılarının sözleri de oldukça anlam yüklüdür.