• 18.000’e vade farksız 12 taksit imkanı sunan bir kampanyası mevcut.

motor ehliyeti gerektirmemesi de cabası. resmen elektrikli bisiklet.

maksimum hızı çok sorun değil de 1,83 boy ile konforsuz olacağını, 85 kiloya ek arada bir alacağım yolcularla karaköy, cihangir yokuşlarında patlayıp totosunu kaldıramayacağını düşünüyorum.

arkadaşın perte çıkmış vespasını alıp sıfır gibi yapıp, kazasız temiz diyerek muadillerinin değerinin üzerinde satışa koyan galeri gördükten sonra türkiye’de 2. ele de güven olmayacağını bir kere daha gördüm.

alıp tecrübe sahibi olmuşlarınız yeşillendirebilirse sevinirim.

biraz daha fark verip 2017 primavera 125cc’ya yönelmek veya başka markalara bakmak daha mantıklı galiba.

+güzel ve kaliteli şeyler maalesef pahalı =\ hele şu ülkede hepten pahalı
  • 10-15 bandında olsa gene düşünebilirim de 20 bin nedir amk. bu 50cc motorun amacı ehliyete para bayılmayıp, mevcut b ehliyetle motor kullanmak olmalı. bana bile motor ehliyeti aldıracaksınız vicdansızlar. 12-15 bin bandına ikinci el primavera 150 alır keyfime bakarım hiç değilse.
  • almayı düşündüğüm sevimli motorsiklet

edit: almayı düşündüğümde 18 - 20 bin bandındaydı. şu an 38 bin lira olmuş... olsun yine de alacağım.
  • almayı çok istediğim ama istanbul’a güvenemediğim için almakta kararsız kaldığım mobilet.
    biri ezip öldürür diye korkmasam hemen gidip alırdım, bazen şeytan da dürtmüyor değil ama bilemedim. evle iş arası yaklaşık 2 km. aslında tam benlik bir şey, keşke bodrum’da falan yaşasaydım.
hesabın var mı? giriş yap