şükela:  tümü | bugün
 • vestel'in aha bu sefer olmuş galiba diye tanıtımını izlediğim sonunda ise fiyatını görünce yine olmamış dedirten telefonu. hayır o donanımın maksimum ederi 1.200 tl. zaten kimse almayınca mecburen 2-3 ay sonra fiyatını düşüreceksin. birde telefon aşırı şekilde zte blade v9 modeline benziyor.

  yapacaklardı fiyatını 1.000 lira kapış kapış gidecekti. hemde tüketicideki vestel vergisi imajını silerdi birazda.

  bu vestel v20 : https://www.youtube.com/watch?v=pthhmdq7o4i

  buda zte blade v9 : http://i.hizliresim.com/gopgj5.jpg - http://i.hizliresim.com/g9z7oz.jpg
 • daha ucuza snapdragon 835 kullanan xiaomi mi 6 gibi bir canavar varken yüzüne bakılmayacak vestel'in yerli malı adını kullanarak kazıklama projesi.
 • vestel den beklenmeyecek derecede iyi özellikleri vardır. ama fiyatı yüzünden satamayacaklar bu telefonu.

  denildiği gibi 1000 tl olsa peynir ekmek gibi giderdi. adamlardaki daha çok kazanacağız hırsı mantıklı düşünmelerine engel oluyor.
 • vestel'in yeni amiral battısıdır kendileri.
 • pazarlama ve marka algısı ne kadar önemli en güncel örneği vestel işte. arkadaşım sen vestel'sin, nasıl tv'lerini iyi markaların eşdeğer özelliklerdeki modellerine göre atıyorum 300-500 tl daha ucuza satmak zorunda kalıyorsun, hah cep telefonunda da öyle işte. 2000 tl'lere vestel mi olur yahu? sen 2.000tl 'lik telefonu 1.200'e satışa koyacaksın ki anca değerlendirilebilesin, o fiyata alacağımız da garanti değil yani...
 • tek dezavantajlı yönü özelliklerine göre belirlenen yüksek fiyatı olan telefon
 • 1 sene önce çıkmış xiaomi mi 6 1500 lira dolaylarında daha yüksek özellikleri ile içinden geçerken bu telefona 2.099 fiyat biçmişler bu arada. neden çünkü yerli hadi oradan.
 • öncelikle iki tane yanlış başlığının olduğunu belirteyim. (bkz: vestel z20) (bkz: venus z20) nasıl samsung galaxy s9a galaxy s9 ya da samsung s9 denmiyorsa bunun da gerçek adı böyle yazılır.

  özelliklerine gelirsek tasarımı hoş çift kamera ve minimum çerçeve günümüz trendine uygun. ama işlemcisinin düşüklüğü, fiyatının yüksekliği yüzünden kolay kolay tercih edileceğini düşünmüyorum. telefon inceleyen kanallar dışında zor alan olur. 1300 olsa güle güle alınabilir. 100 tl daha ucuza tasarımı iphone xten güzel olan ve daha iyi özellikli asus zenfone 5 var mesela. yerli milli edebiyatı bir yere kadar...
 • kamera konusunda rakipleri karşısında maalesef ezilen model. telefonu milliyetçi duygularımla bende almak istiyorum fakat kamera performansı bu kadar düşük olması beni düşündürüyor. eğer kamera için iyileştirme gelecekse cidden alacağım.
  karşılaştırma videosu
 • kardeşime aldık cidden güzel yapmış bu kez vestel. bende alacaktım ama nfc özelliği koymamışlar aradım sikayet ettim bu durumu bir dahaki modelde insallah olacak dediler bu samimiyeti sevdim.