şükela:  tümü | bugün
  • donanım ve kalite olarak gayet başarılı görünüyor, tabi buna da "%65 i yerli gerisi çin malı" diye carlayacaklar hazırda bekliyorlar, dillerini bileyleyerek,

    arkadaşlar dikkat edin; %100 ü çin üretimi olan bir amerikan malı telefona 8 bin tl verip kullanıyorsunuz, bunun yanında, eğer özellikleri de tatmin ediciyse %1 i bile olsa yerli olan bir telefon tercih etmek daha karakterlice olmaz mı?
  • bir note 5 kullanıcısı olarak beğendiğim telefondur. tanıtım videolarını falan inceledim vestel tasarımda harika bir iş çıkarmış. işlemcisi ramı falan da gayet iyi tabi uzun süre kullanımda nasıl bir performans verir kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. iphone x e 6000 tl vereceğime 2000 tl bu telefona vermek bana çok daha mantıklı geldi. hakkında diğer açılan başlıkla beraber* toplamda sadece 3 girdi olması ülkemizde yerli telefona verilen değeri gösterir nitelikte.
  • kadının oynadığı reklamındaki deniz feneri ezelin son sahnesindeki deniz feneri. bunu farkettim. ben. kendi başıma. selam.