• vestel markasıdır.

18 yaşımdan beri tek yaşayan bekar bir adamım, o sebepten emsallerine göre ucuz diye hem çamaşır makinesini hem buzdolabını aldım kullanıyorum, ikisini de alalı yaklaşık 1 yıl oldu, muazzam şekilde çalışıyorlar.

buzdolabı öyle çalışıyor işte olduğu yerde, bi aksilik yok.

çamaşır makinesi de güzel yıkıyor ya da belki ben hiç kaliteli çamaşır makinesi sahibi olmadığım için bana güzel yıkıyor gibi geliyor, bilemiyorum ama taş gibi çalıştığı gerçeğini değiştirmez bu.

internette vestfrost hakkında yapılan kötü yorum ve şikayetleri okuyunca şok oldum gerçi, artık makineye her an bozulacak gözüyle bakıyorum sayenizde, umarım bozulmazlar.
  • 50 yıllık know-how ve patentlere sahip danimarkalı dev beyaz eşya üreticisi.

önceleri londra'da bir çok evde karşılaştığım bir markaydı. diğer bir çok markaya göre sağlam ve kaliteli görünen ürünleri var. sanırım 1-2 yıl önce vestel tarafından satın alınmış. o nedenle, tipik türk tüketicisi refleksiyle "aman uzak durun, hemen bozulur" vb. yorumlara internette rastlamak mümkün. birkaç yıl önce arçelik tarafından satın alınan grundig için de benzer yorumlar yapılıyordu.

ürünleri gayet kalitelidir, dayanıklıdır ve enerji sarfiyatları oldukça düşüktür.

ayrıca bu markanın solar buzdolabı, solar dondurucu, aşı dondurma ünitesi gibi bir dolu biyomedikal ürünü var. tık
  • vestel'in manisa'da ürettiği bir beyaz eşya markası.
    kozyatağı vestel outletinde satılmaktadır. kesinlikle ve kesinlikle uzak durulması gereken bir markadır.
    sürekli bozulurlar, üretim fazlası iç pazara satıldığından değiştirme yapılamaz. tamir yapılır, yamanır da yamanır.
  • vestel garantisi ile satılıyor sözüm ona ! bozacının şahidi şıracı !

18.000 btu vestfrost klima aldık, servis "abi burayı soğutmaz" dedi,ayrıca size montaj borusu 12 mt lazım ,15 mt'ye kadar veriyorlar abi dedi, onu iade ettik.

24.000 btu aldık,sonra servisi montaj için çağırdığımızda, abi "vestfrost 4 mt'ye kadar boruları karşılıyor,geri kalanı mt'si 30 tl'den alman lazım " dedi, yaklaşık 350 tl gibi bir rakam yapıyordu,sonra açtım ağzımı yumdum gözümü servise ve vestfrost müşteri hattına, sakın olan vestel,vestfrost,seg marka klima almayın !
  • vestelin yan markası olmakla beraber ucuz olsun iş görsün şeklinde alınabilecek makinedir kendisi.

biraz kibar ve bilinçli kullanım için üretilmiştir.
    bunu dememdeki sebep şudur ki,
    bizim işyerine 9 kg lık çamaşır makinesini aldık 1 yıl dılmadan arızalandı, servisi çağırdık.
    s-servis
    b-biz

b- ne arızası var ?
    s- kart yanmış
    b- e kartı biz yakamayacağımıza göre garaniye giriyor herhalde?
    s- hayır girmez.
    b- nasıl girmez ben nasıl yakarım kartını ki?
    s- içine su kaçmış !!
    b- bu çamaşır makinesi değilmi ? su korumalı yapmadığınız bişeyin suçlusu benmiyim ?
    s- ben bilmem içine su kaçmış . fazla detarjan koymuşsunuz , köpürmüş karta su kaçırmış

vay arkadaş ,!! su ile çalışan su ile iş gören bir makinede elektronik devreyi su korumalı yapma 300 tl kart parası iste. klasik kayserili türk kafası ..
hesabın var mı? giriş yap