şükela:  tümü | bugün
  • dışarda kargalarin elinden kurtardığım 20 günlük bebeğim bugün aniden fenalaştı. soluğu müthiş hızlandı, hiçbir şey yememeye içmemeye başladı vs. götürdüğüm bir başka veteriner geçer biseyi yok diyerek geri gönderdi ama durumu daha da ağırlaştı.

kaptığım gibi buraya geldim, yerleri kozyataginda. ilk kez geliyorum haklarında hiçbir fikrim yok. 7/24 açık olması sebebiyle burayı tercih ettim aslına bakarsanız.

ekip hemen ilgilendi, hazal hanım muayene etti ve bize diğer veterinerin saymadığı rahatsızlıklarını bir bir saydı. böbrekte kist varmış, akciğerine hava/sut kaçmış olabilir ve daha anlayamadığım başka terimler. henüz çok minik ve annesiz olduğu icin zaten yasama tutunması kolay değilmiş; böbreklerden biri çalışmadığı icin enindeki sonunda hayatını kaybedecekmiş..

neyse konuyu uzatmayayım, bir çırpıda ne yapılabilirse herşeyi yaptılar yavruyu kurtarmak icin. insanın gözü arkada kalmıyor. bu anlamda kendilerini çok başarılı buldum, para koparmak uğruna abuk subuk tedavi uygulayan diğer kliniklere ornek olacak cinsten bir yer. burayı okuyorlarsa kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum, bir daha pet sahibi olursam gozum kapalı buraya getireceğim.