şükela:  tümü | bugün
  • üsküdar fıstıkağacında genç bir ekibe sahip veteriner kliniği. klinik piercing sever marjinal gençler kulübü adeta* bu yüzden sanırım daha bir sevdik. işin özü kedimizle o kadar güzel ilgilendiler ki tavsiye olunur.
  • koray musluer gibi dünya tatlısı ve şefkatlisi bir veterineri ekibinde bulunduran klinik. 2 tosun kedim ve ben çok sevdik kendisini. hem aşılanırken hem de çiplenirken gıkı çıkmadı tüy yumaklarımın.
  • haftasonu benim iki tosunu kuduz titrasyon testi için götürdüğüm klinik. bu sefer koray bey yoktu, diğer veteriner hekim yekta direnç anbar yardımcı oldu bize ama ne yardım! sokak leydisi kızımın kan alımı 10 saniyede biterken, kıpır kıpır, panikatak bir yağ çuvalı olan oğlumun damarını bulmak çok zordu. tüm ekip dakikalarca azimle uğraştılar ve bir o kadar da şefkatle. defalarca denemek zorunda kaldılar ama belli ki elleri hafif ve kedimin canı çok yanmadı çünkü acı değil sadece korku miyavlamaları (ki o miyavlamalar evde kutuya girdiği andan itibaren başlayıp ancak tekrar eve döndükten sonra sona eriyor) vardı. her deneme arasında da güzel güzel konuştular, okşadılar. ödül mamasıyla sakinleştirmeye çalıştılar. benim rezil küçükbaş çişli olmasına rağmen tiksinmeden sarıldılar.*

    sık taşındığım için istanbul'da çok veteriner kliniği görme şansım oldu ama bu kadar şefkatli ve sevimli bir ekibe hiç denk gelmedim. her seferinde çok mutlu ayrılıyorum yanlarından. her üyesi hayvanları gerçekten seviyor ve kliniklerinde, örneklerini sıkça gördüğümüz ticarethane kavramından çok çok uzakta hizmet veriyor. iyi ki varlar.
  • hem hayvan sevgisinin, hem de hekimliğin üst seviyede olduğu veteriner kliniğidir. ayrıca ekip ve ortam da çok keyiflidir.
  • 4 ekim hayvanları koruma günü şerefine kuduz aşılarını ücretsiz yapıyor. anadolu yakasındaysanız ve kuduz aşısı yaptırmayı düşündüğünüz bir can varsa, bir kapılarını çalın bence. veteriner hekim yekta beye selamımı söylersiniz ^_^
  • tam benim pisilerin aşı zamanı geldi, maddiyat da sıkışık, kara kara düşünürken hızır gibi yetişmiş klinik. 4 ekim hayvanları koruma günü sebebiyle kuduz aşısı ücretsizmiş. birini götürmüştüm, eve gideyim diğer ikisini de alıp getirecem ahah. onları öbür ay halledecektim ama fırsat bu fırsat.