şükela:  tümü | bugün
  • tasarimci demna gvasalia'nin hasir nesir oldugu indy marka.
    ben de oray'dan ogrendim
    ogrenmenin yasi yok.

http://vetementswebsite.com/
  • paris couture haftası'nda boy gösterecek olan marka.
  • paris couture haftası'nda rtw koleksiyonunu tanıtacak marka. allah belanızı versin couture haftasının kendisine has bir şatafatı olurdu bunu da sikip attılar. havalı olmaya kasıp bu kadar yapmacık olabilen başka bir marka görmedim ben, demna gvasalia sinirlerimi hoplatmaya başladı.
  • dünyanın en güzel çakmaklı çizmelerini üretiyorlar bu sezon. ayrıca hoodieleri de müthiş, bütün paramı basıyorum :(
  • bu sezon onlarca hazır giyim markası tarafından punk sweatshirtleri yarınlar olmayacakmışçasına kopyalanmış olan markadır.

taklitlerinden itina ile kaçınız.
  • ne kadar övülürse övülsün 21. yüzyılın en büyük moda kurbanlarını yaratan marka. insanların istediği ''modanın umursamaz yönünü'' öne çıkarıp bundan çok sağlam bir popülarite elde ettiler. demna ve guram gvasalia kardeşlerin iş zekasına sözüm yok. rihanna ve kim kardashian gibi tarzlarını çok beğendiğim kadınlar sık sık giyse de markaya hiçbir şekilde ısınamadım. o dhl t-shirtleri, sosyalizm temalı sweatshirtleri bana uzak moda kurbanlarına yakın olsun.
  • forxst'un battlefield klibinde görüp de öğrendiğim markadır. dedim herhalde apathy. gibi birkaç girişimci genconun yarattığı bir marka. tr karşılığı olarak kaft gibi diyeyim. neden? zira forxst dediğin adamlar polonyanın underground elektronik müzik scene'inden çıkıp gelmiş efendi çocuklar, meşhur da değiller, zengin de değiller.

bir de ne göreyim? rihanna'nın, kardashian'ın falan giydiği, bi pantulu 1000€ olan bi markaymış. buradan vesileyle önce polonyalı kardeşlerime, sonra da moda sikine giyim sektöründe saçma sapan bir price gap olmasına hizmet eden herkese teker teker bir sövmek istedim.

saygılar.
  • cok cirkin olan urunleri olan marka.evet,cirkin.ustune ustluk koklu high-end markalarin fiyatlariyla yarisir seviyede o ucubemsi seyler.sacma sapan bir kot 6 bin lira mesela.o fiyata gucci'den 2 kot alabilirsin veya guzel bir lv canta.