şükela:  tümü | bugün
1729 entry daha
 • kendisi iktidarin getirdigi muktedir gucun zehirledigi insanlardan. cok var boyle. 'vatan, millet, sakarya nidalari esliginde bir de guzel islam'a sarilirsan yurursun' insanlarindan. ama bilmiyorlardi ki zehirli bir su icmisler ve bir uykuya dalmislar. her seyin bir sonu olacagini, sahipleri oldugu muktedir gucun elbet bitecegini hesaplamamislar. boyle gider sanmislar. hala da sananlar var ne yazikki.
  bu tipler en cok da muktedir olan guce zarar verirler. yavas yavas parazit gibi kemirirler iktidari. iktidardan da goren olmaz. demezler ki, 'ulan bu cingenelere verdik yetkiyi, babasini bile asti. gazetecisinden, iktidarin ilce baskanina; burokratindan bakanina... her yerde rastladim bu tiplere.

  veyis ates; biz seni tvnet'te izlerdik, severdik. tipki ahmet hakan gibi. tipki hilal kaplan gibi.

  sosyolog olmak istiyordun keske oyle kalsaydin da zihnimizi kirletmeseydin.
 • adını eskiden hep veysi zannettiğimiz adam.
 • dunku aciklamalarindan sonra televizyon onundeki konusmasinin, durusunun vs ne kadar sahte oldugunu teyit etmistir.

  boyle isik hiziyla yukselenlerin dususunu izlemek cok hos oluyor. bence bu daha iyi gunleri, devran donunce hukuk onunde de cezasini ceker.

  haliyle bugun iskembeyi kubradan salliyor, dava acacagim, suc duyurusunda bulunacagim diye ama kendilerinden baska kimse adalate guvenmiyor zaten.

  adalete guven saglandigi zaman zaten turkiye dogru yola girmis, arinmalar baslamis olur, bunun gibi agzindan allah'i dusurmeyen cakal surusu de ufaktan hakettiklerini yasamaya baslar.

  tanim: adam tam bir pislik cikti riza baba.
 • akp'ye yanlayan, kullanılıp atılan ve kendini bitiren bir diğer kişi. dünyalıklarını yapmışlardır gayet o yüzden çeşitli ithamlarda bulunup yormayın hiç kendinizi, canlı yayında sbk'yı dinlediği ekşimiş yüz ifadesiyle dinliyor ya da okuyordur bunları şemsiyeli içeceğini yudumlarken. siz kendi derdinize yanın, kredi kartının son günü yaklaşıyor bak, "ali'ninkini veli'ye veli'ninkini ali'ye" taktiğiyle faiz lobisine en az nasıl hizmet edersin onu düşün.
 • sezgin baran korkmaz'ın kucağındaki gazeteci ve siyasetçileri acilen açıklaması gereken kişidir. delikanlıysa yapmalı. yoksa aşağılık bir insan olarak hatırlanacak.
 • savcıların bugün de görmezden geldiği eski din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni.
 • 10 dk lık ses kaydında süleyman soylu adına rüşvet istediği iddaa edilen şahıs. bunu dinleyenler de doğruluyor

  çok ilginç bir durum ile karşı karşıyayız. yargı sistemi çökmüş ama en büyük çöküş milletin ahlakında çünkü ahlakın olmadığı yerde kanunlar bir işe yaramıyor.

  edit: merak edenler olmuş ahmet şık ın medyascope yayınını 05:30 dan itibaren izleyebilir.
 • hakkında uluslarası komple kurulduğunu söyleyen din kültürü öğretmeni. fıkra bu kadar.
 • bu entry'nin tanımını #77462486 numaralı entry yapacak.
 • kultur ahlak din ve bilgi iste karsinizda veyis ates!