şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #49595539)

şu entry'si ile, nasıl arsız bir troll olduğunu cümle aleme bildirmiş, kötü bir yazar.

ne yapsın yani? küfür ediyorlar ve o adamların anlayacağı dilde konuşuyor. hakkaten büyük gerizekalı olmak lazım bunu böyle anlayabilmek için. tebrikler.

sayıları azmış gibi beyinlerini kaybeden troll'lere bir yenisi daha eklenmiş. bok çukuru olmaya devam ediyor sözlük.
  • fenerbahçe'ye bok atmaya çalışırken beynini yakan galatasaray'lı bir troll.

adamın entrylerinin büyük kısmı futbol temalı, bunların da neredeyse tamamı fenerbahçe ile ilgili. uzun uzun da yazmış, ilk bakışta futboldan anlıyor sanırsın.

ancak durumu içler acısı; 0-0 biten 28 temmuz 2015 fenerbahçe şahtar donetsk maçından sonra şahtar'ın puan alarak evine döndüğünü sanıyor. gs'li diğer troller buna çift maçlı eleme usulünde puan olmadığını anlatsın.

(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)

ilgili entry: #53581503
  • anadolu'da şaşkınlık ifadesi. (bkz: veyy)
  • (bkz: (#73762124))

gerekli dikkati çekmiştir.

gereken yapılır.
  • bu tek hücreli yazarımsının türban fetişi var kesin benden söylemesi. ha bu arada engellendin, yazmaya devam et.
  • trolldür. itibar edilmemesi gerekir. kendisi gerçek bir dipsiz kavanozdur.
  • entrylerimden birini bana mesaj atıp boş konuşmussun yazmış. hayır bu tip insanlar neyin kafasını yaşıyor. velev ki boş konuştum sana ne? sana giren çıkan mı var hayır bu tip insanlardan gerçekten hala var. sataşma amaçlı mesaj yolluyorlar. bunların çocukluğuna inmek lazım topu inşaata kaçmış olabilir ve ya aile bireylerinden birileri havaya 3 kere atıp 2 kere tutmuş olabir.
  • katmerli bir alagavat olduğu yönünde iddialar var.

engelledim.
  • şu köle muhabbetinden sonra artık uçurulması gereken trolümsüdür.bence bu trollere gösterilen sınırsız müsamaha yazar olmayı yıllarca bekleyen düzgün insanlara hakarettir
  • islamiyeti değil uygulayıcılarını karalaması gereken artniyetli. belli ki akıl seviyesi pek buralara göre değil.