şükela:  tümü | bugün soru sor
 • veyyy nickli yazarın sözlük kurallarına ve hatta tck 216'ya aykırı davranmasıdır. bir dini gruba ağza alınmayacak hakaretler etmek ifade özgürlüğü değildir.

  "her gün 5 kere yere yatıp kalkmak, domalmak, alnı yere değdirmek gibi garip hareketler yaparak, içlerinden de arapça tekerlemeler tekrarlayan şizofren bir topluluğun..."
  #76505808

  "arap milliyetçisi şizofren" başlığına "müslüman" entrysi.
  #76505893

  aynı sözleri bir müslüman ateistler için yazsa onun uçurulmadık yeri kalmazdı.

  edit: #76507356
  edit2: yazar çaylak yapılmış. kampanyaya destek olan az sayıda adaletli insana teşekkürler. destek olmayanların da canı sağolsun, biz onların da değerlerine hakaret edilmemesini savunacağız.
 • desteklemediğim yaraktan sikten kampanya.
 • linç kültürüne aşina, yüzlerce yıldır sadece barbarlıkla var olabilmiş ve dolayısıyla cehaletten kokuşmuş toplulukların götümle güldüğüm kampanyası.

  sizi televizyona alalım. burası size 1 numara büyük.
 • lord eddard stark'ın uçurulması için kampanya başlatan ikiyüzlü ekşicilerin sesinin çıkmayacağı kampanya.
  not: apateist
 • al tarikatçı yobazları vur ateist yobazlarına hepsi aynı kafa. böyle hastalıklı tiplerden maalesef sözlükte fazla miktarda var.
 • veyyy ibadete hakaret etmiş. domal vb lafları kabul edilemez. ettiği hakaretler ise belki haklı olduğu arap milliyetçileri eleştirisini gölgede bırakmış. lakin kendisini anlamak zor değil çünkü eleştirdiği kesimi biliyorsunuz.

  domalmak hakaret değil,eğilmektir diyebilirsiniz.tdk'ye göre anlamı böyle olabilir fakat bu hakaret değildir anlamına gelmez. bu tariftir,hangi anlamda kullanıldığı yerine ve zamanına göre değişkenlik gösterir. domalmak çoğunlukla argo olarak kullanılır ve arkadaş kelimeyi muhalif olduğu konuda kullandığı için belli oluyor amacı. bir kelimenin hakaret olup olmadığına karar verecek olan tdk değil mahkemedir zaten. aynı zamanda biz bu toplumun insanları da gerizekalı değilse;bahsedilen metinde domalmak kelimesinin aşağılayıcı,küçümseyici anlamda kullanıldığını anlayabiliriz.
 • desteklemedigim kampanya. sikik comarlar, alistiniz insanlari soyledikleri yazdiklari icin ucurmaya mahkum etmeye.
 • senin gibi düşünmeyen herkes uçurulsun da bir rahatla yahu.ifade özgürlüğü kapsamına girecek cümleler okudum.gözlerime güvenirim ben.senin gibi düşünmüyorum.ki bahsi geçen yazar gibi de düşünmüyorum.sen suç olduğunu düşünüyorsan başlıklarını engelle, şikayet et bir şey et derim.fakat her düşüncesini beğenmediğin kişiye kampanya zortlatacaksan ohoho yandık desene.

  insanlar dolmuş, millet aç aç... bırak, insanlar yazıp boşaltsın kafasını.
 • veyy i değil ama seni uçurdum yobaztroll. kendinizi böyle belli edin ki uğraşmayalım.