*

• peşin edit: bir tatlı çeşiti olan vezirparmağı bitişik yazılırken, bu filmin adı ayrı yazılmaktadır.

mahsun kırmızıgül'ün 25 ocakta vizyona girecek olan son filminin adı.
    bu da fragmanı

mahsun kırmızıgül'ün new york'ta beş minare filmi hariç tüm filmlerin izlemiş biri olarak diyebilirim ki, bu adam bu işi biliyor. fragmandan anlaşıldığı kadarıyla yine sıcak, kalbe dokunan ve insanı güldüren bir film çıkarmış ortaya. ve yine çok sağlam bir kadro ile çekmiş filmi. yaptığı filmler sanki 1970'lerde çekilen münir özkul'lu, adile naşit'li aile filmlerinin tadını veriyor.

ayrıca mahsun kırmızıgül'ün geçmişini düşünüp, geldiği noktayı görünce, önünde saygı ile eğilmek istiyorum. şarkıları işe yaramasa da, sineması gerçekten çok güzel.
  • fragmanının ilk yarısı vasat türk komedi filmi kıvamında; ikinci yarısı yine sosyal/toplumsal mesaj kaygılı klasik mahsun kırmızıgül filmi.

50 defadır şu adama diyoruz ki; sadece yapımcı ol, yönetmenliği, senaristliği, oyunculuğu başkalarına bırak... yok olmuyor - olamıyor! (bkz: ego) neyse çeksin, en azından başkalarını da daha iyi film çekmeye teşvik eder - diyeceğim ama diyemiyorum çünkü diğer yeni çıkan türk filmleri bin kat daha berbat!
  • hayır hevesi bitmiyor, parası da bitmiyor lan. çek babam çek.o kasetlerdenne katrilyonlar kazandıysa artık.

edit: birileri "müllü düğürlürümüz, ücdüdümüz" diye yasaklamaya çalıştıkça yemin ediyorum inadına 3-4 kere gidesim geliyor.
  • mahsun kırmızıgül'ün 25.01.2017'de vizyona girecek filmi.
    yeni filmler vizyona cuma günü girerken bazı filmler başka gün vizyona girebilmektedir. işte bu film de onlardandır. vizyona gireceği tarihte takvimelr çarşamba gününü gösteriyor olacak. o gün bir kargaşa durumu yaşanmazsa çok kişi gider bu filme.

toplam seyirci tahminim: 1.400.041
  • kırmızıgül'ün 5. filmi...

sinemada sadece bir filmini izlediğim, son filmini televizyonda bile izlemediğim bir adam mahsun kırmızıgül ama buraya gelip, 'bıkmadı usanmadı' demek biraz ayıp oluyor... bizler beğenmesek bile, bu filmleri beğenenler, severek izleyenler illa ki oluyor ve olacaktır... bu yapımlar yüzlerce kişinin ekmek kapısı sonuçta... ben beğenmeyim, mahsun'u sevmeyeyim, bu çok mühim değil...

filme gelirsek, fragmanın ilk bölümünü pek sevemedim ama çekimler, mekanlar ve kostümler yine gayet güzel görünüyor, oyunculara ise lafım olamaz... filmi izleyeceğimi sanmıyorum ama inşallah emek veren kişilerin, emeği boşa çıkmamış olur... yolları açık olsun...
  • yav arkadaş bu mahsun mucize kabusundan daha beter ne yapabilir diyordum, hatta mucize'den daha beter bir film yeryüzünde var mıdır diyordum ki, bunu yapmış. yahu arkadaş yine mi abuk sabuk çiftleşme hikayeleri? şunun bir fragmanını izleyin böyle rezil bir fragman nasıl olur hayret! çıtayı daha nasıl düşürebilir diyordum, çıtayı yerin dibine sokmuş! bu nedir arkadaş yahu? bir de recep ivedik beğenmez bazıları. recep ivedik bu adamın filmleri yanında 12 angry man gibi kalıyor.

tanım: işkence olarak gidip izlenesi, mucize kabusunu bile aratacak mahsun filmi.
  • gayette gidilesi filmdir, sadece oyuncu kadrosu için bile gidilir ve gidilmelidir, filmin sadece fragmanına bakarak kabus demekte ayrı bir meziyettir ayrıca, diyen arkadaşı tebrik etmek gerekli.
  • recep ivedik filmleri daha iyi demiş biri. hadi hassiktir oradan. çekememizlik çok tuhaf bir olay. filmi sevmezsin, adamı sevmezsin ama beyinsiz olmak çok başka bir durum. neyse başlık falan engelle geldi bu tip adamlardan kurtulduk.

fragmana gelince fena değil. zaten görsel olarak hep iyi işler çıkarıyor, oyuncu seçimleri de iyi. en azından bir konu üzerinde pes etmeden eli yüzü düzgün işler yaptığı için tebrik edilmeli bu adam.

hayır gören de ülkede sanki yüzlerce reha erdem gibi adam var da kaliteli filmlerden geçilmiyor sanacak. lan olm vine fenomenlerinin film çektiği bir ülkede yaşıyoruz. bu adam yaptığı işlerle sinemaya büyük iyilik yapan adamlardan biri.
  • akit yazarı hacı yakışıklı tarafından kültür terorizmi yapmakla suçlanmış mahsun kırmızıgül filmi.

gitmeyin, gitmeyi düşünenleri ikna edin onlar da gitmesin diyor.

yani sinema salonunda hiç çomar olmayacak. iyi seyirler
hesabın var mı? giriş yap