şükela:  tümü | bugün
  • artık ancak 30 dakika kesintisiz müzik dinleyebildiğim kanal.

o klip parçalarından oluşan ve sinir bozan zımbırtılarından bıktım. güzel güzel seyrediyorsunuz birden hızla klip parçaları geçmeye başlıyor, aynı kayıt iki, üç defa arka arkaya oynuyor. çok sinir bozucu bir şey. reklam alıp yayınlamaya başlasa daha iyi, hiç olmazsa farklı farklı reklamlar oynar.
  • gelmiş geçmiş en baba müzik kanalıdır.arşiv bölümünü basıp ele geçiresi geliyor insanın.(bkz: 70 80 parçaları)
  • ne dinlemeye ne de seyretmeye doyamadığım november rain'i yıllardır son bölümünü kırparak yayınlıyorlar. bunca zamandır sesimi çıkarmamıştım ama üstüne bir de dalga geçer gibi black or white'ın 11 dakikalık uzun versiyonunu yayınladıklarını gördüm.

maykıl'ın bir türlü çükünü yerleştiremediği bölüm çok değerli de kasım yağmurlarının en şiddetlendiği, en çok ıslattığı o son bölüm mü değersiz? vh1 akıllı olsun!
  • we heart the 90's adlı programı ile an itibariyle beni benden alan müzik kanalı. moloko'lar aerosmith'ler mr big'ler madonna'lar ardarda akıp giderken zamanın ne kadar hızlı geçtiğine mi şaşırayım, yaşlanıyorum diye mi üzüleyim, annanemgiller safiye ayla müzeyyen senar'larla efkarlanırken ben crazy'nin videosunu görünce gözlerimin yaşını siliyorum diye mi şaşırayım, bilemedim bak şimdi.
  • bir jenerasyonun, seçkin ve özgün müzikleri öğrendiği yerdir.

sene 2001-2004 arası olsa gerek. kablolu tv çok matah. vh1 veya vh1 classics olsa gerek. 24 saat kaliteli müzik yayını. deep forest'ı öğretti bize. daha neler neler öğretti.

internet yeni yeni ve kısıtlı; google yok, youtube yok. müziği nereden öğreneceğiz? buradan işte.

ne günlerdi...
  • müzikten çok jenerik var artık.bıktırdı.
  • sanırsam paket versiyonunu izliyoruz türkiye'de. reklam alamadıkları için her 20 dakikada bir 5 dakikalık dandik ötesi vtr ile müzik zevkimizi sikiyorlar. play listleri çok kaliteli de olsa o aralar yok mu, beni deli ediyor ve aralıksız dinleyemiyorum.
  • an itibariyle official top 20 programında queen'in en iyi kliplerine yer veren bizleri de mest eden kanal.
  • hayatımın kaçta kaçını bu güzide kanalı seyrederek geçirdiğimi düşündürten. iyi ki var.
  • daha çok rock ağırlıklı şarkılar çalan,mtv'nin yaptığı abidik gubidik programları yayınlamayıp sadece müzik çalan hotbird uydusundaki en önemli müzik kanallarından bir tanesi