şükela:  tümü | bugün
  • 2. el konser, maç, vs. bileti satış sitesi. gayet legal.
    özellikle yoğun talep olan şeylerin biletlerini kapatarak hayvanlar gibi para kırabilirsiniz.
  • madonna'nın istanbul konserinin de çoğu biletini ellerine geçirmişler, 3 katına satıyorlar an itibariyle.
  • ihtiyaç karşılayabilecek bir site ama alenen karaborsa yapmanın nasıl kitabına uyabildiğini çözemedim. türkiye'deki spor organizasyonları için yaygınlaşsa aslında çok tutar bu.
  • 2008 yılında reading festival'in biletlerini radiohead'i görmek için aldığım aracı kuruluş. hiçbir sorun yaşamadım, gayet memnun kaldım.
  • elinizdeki bileti satmak için sizden ewallet isteyen salak oluşum.

paypal'um var benim; ewallet da neyin nesi, diye feryat ediyorum ama yanıt da vermiyorlar. bu kadar da profesyonellikten uzaklar.

edit: ayrıca güç belâ satışa çıkardığınız bileti etkinlikten bir gün önce "artık zamânında yollayamazsınız." diyerek satıştan çıkartacak kadar da beyinsizdirler. lan o elektronik bilet, elektronik!! e-postayla yollayacağım!!!
  • 7 ekimdeki barcelona - real madrid maçına bilet aldığımız site.

korkmamız gerekiyor mu bilemiyorum.

edit : biletler elime geçti , ticketmaster ın orjinal bileti. sıkıntı yok gibi.
  • önden (bir yolunu bularak) bol bol bilet alıp (bkz: karaborsa), biletler satışa sunulmadan fahiş fiyatlarla satan site. şu an için 4 nisan 2013 uefa ligi çeyrek final ilk mücadelesi olan fenerbahçe- ss lazio maçı 2 kişilik t. telekom tribün bilet fiyatı 389.72 avro.
  • açıkçası denemedim, ama yakın zamanda deneyeceğim. sırf merakımı gidermek için. faideli mi değil mi sonra yazarım bu bilet temin yerini.

galatasaray için bilet arayanlar şöyle buyurabilir.

http://www.viagogo.com/…5b7a3-000774&adposition=2s2
  • 17 şubat 2016 roma-real madrid maçına bilet aldığım aracı site.
    e bilet şeklinde biletlerim hazır.
    ancak bilen varsa yeşillendirsin lütfen,
    biletlerde yeni kullanıcı olarak isimlerimiz gözüküyor ve altta "stampa" yazıyor. yani bir damga veya mühür işi var anladığım kadarıyla.
    daha önce yurtdışında yabancı takımın maçlarını izlemiş olanlara sorum;
    bu biletlerle doğrudan kapıdan geçiş yapabilecek miyiz?
    yoksa maç öncesi gişelerden birinde onaylatacak mıyız?
    şimdiden teşekkürler.

edit: canavar gibi stadio olympico'da romalılarla maçı izledim. ronalda iyi çaktı bize.
  • guzel bir garanti politikasi var. bir tur escrow hizmeti de diyebiliriz.

soyle ozetleyelim ki, herhangi bir sekilde bilet elinize ulasmadi diyelim... bileti satan eleman "tuvalet kagidi kalmayinca bileti kullanmisim, kusura bakmayin" dedi mesela... viagogo kendi stoklarindan denk bir bilet bulur, arada fiyat farki varsa da size yansitmaz, ve o bileti size ulastirir.

ha yine bir sikinti oldu diyelim... konsere yada maca gittiniz, ama bilet sahte cikti, bilmem ne cikti mesela, ve etkinlige giremediniz... viagogo durumu incelemeye alir, etkinlige giremediginizi dogrular, ve paranizi size geri oder.
    keza bilet bedeli, bileti alan kisi ilgili etkinlige girene kadar bileti satan kisinin hesabina yatirilmaz.

bu sekilde bileti satin alan musterinin dolandirilmasinin da onune gecmis olur.
    kanimca piyasadaki rakiplerinin karsisinda bir avantaji globalligiyse, bir diger avantaji da sundugu bu escrow hizmetidir.