• teledünya 186. kanal ve filbox üzerinden yayın veren bilim kanalı, ufolardan ve araba modifiyelerinden bıkanlar için şahane. inovasyon ulusu denen program bile tek başına yeter. bunu evde asla yapmayın ise çok fena geyik.
  • her bir programı birbirinden ilginç şeyler konular üzerine kurulu, cidden başarılı bir kanal.

ayrıca program reklamlarının sonundaki sloganları olan, "xxx viasat exprole'daaaa" derken son harfi özellikle mi uzatıyorlar yoksa sadece bana mı tuhaf geliyor emin değilim. 186. kanalda
  • çizgisini hiç bozmamasını dilediğim, kaliteli içerik sunan kanal.
  • sedir ağacının geç çürüdüğünü öğrendiğim tuhaf kanal.
  • taskmaster'ın birinci ve ikinci sezonunu yayınlayan kanal.
  • kumandayı elime aldığım gibi 130'u tuşlamama sebep olan, kaliteli bir belgesel kanalı. (bkz: kablotv) iyi vakit geçirtiyor.

düzenleme: yanlış bkz.
  • bu kanaldaki altın avcıları serisine bayılıyorum. avustralya’nın farklı bölgelerinde profesyonel ya da yarı zamanlı altın madencileriyle ilgili bu programı izlerken, onlar altın bulduğunda ben de seviniyorum.

bu programı izlerken iki önemli konuyu fark ettim; altın madenciliği yapılan bölgede kimse güvenlik tutmuyor. yani bir sezonda kilolarca altın çıkartınların bile silahlı korumaları yok. diğer konu da avustralya’nın bu programla bir şekilde ülkesinin pazarlamasını yapması. çünkü altın aranabilecek bölgeler kiralanmakta.

neyse, çok keyifli seri.

edit: avustralya yerine kanada yazmışım.
hesabın var mı? giriş yap