• yine nesil sosyal medya solagıyla kurulmuş yerli turk sosyal medyası

[https://goo.gl/ipnm8r https://viatoriapp.com/]
  • yeni nesil sosyal medya sloganı ile ortaya çıkan oluşum. ilk izlenim sanki her şeyden biraz alıp ortaya karışık yapmışlar gibi.
  • akşam akşam noluyo amk dedirten uygulama. piyasaya birden hızla girdiler sanki. ya da ben mağarada yaşıyorum yeni keşfettim. her şey tam tıkır işliyo, epey profesyonelce hazırlanmış. ilk izlenimim daha çok yaşam asistanı gibi. garson çağırma bile var amk neler oluyo hayatta.
  • imitasyon italyan ayakkabı markası gibi bir isim seçmişler. bu nasıl yerlilik lan?
  • ilk milk değildir. ilk olmasa bile en başarılı yerli sosyal ağ için (bkz: scorp) ayrıca yerli olunca noluo anlamıyorum. sen öyle başarılı ol ki türkler kullanmasın, amerikalılar kullansın, ruslar kullansın varsın biz kullanmayalım.
  • genel olarak yavaşlık ve etiketle aramalarda takılma vb. teknik meseleleri halletseler, gayet şık, hoş uygulamamız. daha çok yerli sosyal medya istiyoruz..
  • whatsapp gibi mesaj gönderimi gerçekleştirebileceğiniz, arkadaşlarınızın paylaşımları ile gittiğiniz mekanda garson çağırma ve hesap isteme işlemlerini tek bir dokunuşla gerçekleştirebileceğiniz, farklı mekanlara gidip yer bildirimi yaparak, durum paylaşarak yani kısacası çeşitli paylaşımlar yaparak para kazanabileceğiniz ve bu paraları anlaşmalı işyerlerinde kullanabileceğiniz bir çeşit yerli sosyal medya mobil uygulaması.
  • youtube'da reklamına denk geldiğim bir uygulama. "gelin yerli kullanalım" diye sloganları var. daha ilk baştan milliyetçi camiadan çok ilgi görecek gibi duruyor.
  • paylaşım yaptıkça beğeni aldıkça check-in yaptıkça para kazanabilceğin uygulama. bununla alakalı daha kazandıklarını çek gibi bi buton göremedim ama. belki önümüzde ki günlerde birikimlerini çekmene sebeb olacak uygulama. inş.
  • youtube reklamı ile haberdar olduğum, reklamı izlerken üç adet yorum yaptığım uygulamadır.
    1 - daha güzel türkçeli bir abla bulamadınız mı?
    2 - bu video biraz daha kısa olamaz mıydı?
    3 - o itici herifi oynatmak zorunda mıydınız?
hesabın var mı? giriş yap