şükela:  tümü | bugün
  • yeni nesil sosyal medya sloganı ile ortaya çıkan oluşum. ilk izlenim sanki her şeyden biraz alıp ortaya karışık yapmışlar gibi.
  • kendilerine "ılk %100 yerli sosyal medya" diyorlar.
    su anda 30bin kullanicisi varmis.
    akibetleri ne olacak gorucezz
  • akşam akşam noluyo amk dedirten uygulama. piyasaya birden hızla girdiler sanki. ya da ben mağarada yaşıyorum yeni keşfettim. her şey tam tıkır işliyo, epey profesyonelce hazırlanmış. ilk izlenimim daha çok yaşam asistanı gibi. garson çağırma bile var amk neler oluyo hayatta.
  • (bkz: rezerve)

buralar çok şenlenecek
  • imitasyon italyan ayakkabı markası gibi bir isim seçmişler. bu nasıl yerlilik lan?
  • ilk milk değildir. ilk olmasa bile en başarılı yerli sosyal ağ için (bkz: scorp) ayrıca yerli olunca noluo anlamıyorum. sen öyle başarılı ol ki türkler kullanmasın, amerikalılar kullansın, ruslar kullansın varsın biz kullanmayalım.
  • genel olarak yavaşlık ve etiketle aramalarda takılma vb. teknik meseleleri halletseler, gayet şık, hoş uygulamamız. daha çok yerli sosyal medya istiyoruz..
  • acilen yeni mekanlarla da anlaşmaları gereken uygulama. o kadar biriken puan nerede kullanılacak?
  • her geçen gün umudumu kaybetmeye başladığım uygulamadır maalesef..
  • zaman zaman bug'larla karşılaşabildiğiniz sosyal medyalama programıdır. herşey güzel olacak, inanıyorum.