şükela:  tümü | bugün
  • müzik endüstrisi için üretilmiş bir kripto para birimi. kısaltması vib.

borsaya yeni girdikleri şu günlerde düzenli bir yükseliş sergilemekteler. kendi sitelerinden sistemlerine katkıda bulunanlara, müzisyen verisi vs girenlere coin dağıtmaktalar. değerlendirmekte yarar var.

sitelerine kayıt olmak isterseniz referans linkimi kullanabilirsiniz.

referanssız site linki de şurada: www.viberate.io

bir çok tren kaçtı. belki bu tutar dostlar.

rastgele.
  • simdi alsak 1 gunde parayi 1.5 a katlar mıyız diye dusundurtuyor son durumu
  • bugünün zararı toplatan coinlerindendir. gördüğü muhteşem pump ile 2400 seviyesinden 6400'e çıkarak insanlara zararları toplama şansı verdi. pump bitti. tam o sırada trx de yükselince insanlar biraz nefes aldı.
  • projesini beğendim, gerçekten gelecek vadettiğini düşünüyorum. müzikle ilgili içerik üretmek adına hediye coin de dağıtıyorlar, şu an binance'de 0,45 civarında seyrediyor.

refli link: https://www.viberate.com/…97a95ed_81d35f5f_3584813e
  • bu gece grammy ödüllerinde anlaştıkları sanatçı açıklanacakmış. nasıl bir şey planladılar bilmiyorum ama şu ana kadar en gerçekçi ve en sağlam alt coin olarak geliyor.

hazır düşükken abanın derim. ben 4000 tane aldım koydum. ilk pump'ta %100 kar vermişti, bu gece her şey olumlu geçerse zenginiz inş.
  • gümbür gümbür geliyor. slovenya'da hemen hemen her gün bir toplantısı ve görüşmesi olan bir grup. avrupa'nın silikon vadisi adayı olan bir bölge de aktif şekilde kripto para üzerine temaslarda bulunuyorlar. yakın zamanda hak ettiği yere geleceğini düşünüyorum.
  • müzik platformu içeren coin projesi. hali hazırda binance dahil birçok borsada işlem görüyor. çok güzel bir websitesi, sitesinde de bir bounty program varı. projeye veri girişi yaparak vibe kazanıyorsunuz. sanatçıları, müzik gruplarını, eventleri sosyal medya hesaplarıyla ekleyip günde çok az vakit ayırarak güzel kazanç elde edebilirsiniz. vibe coinler websitesindeki walletınızda birikiyor, daha sonra borsalara çekebiliyorsunuz. https://www.viberate.com/…fba8de0_b3404f07_e81b8207
  • efsanevi techno dj'i umek ve menajerlerinin öncülüğünde oluşturulmuş blockchain temelli müzik platformu.

kendileri, blockchain temelli projeler arasında açık ara favorim olur. gerek ekip, gerekse oluşturdukları sistem harika. yol haritalarında taahhüt ettiklerinden fazlasını gerçekleştirdiler ve çok daha fazlasının geleceğini öngörebiliyorum.

not: yatırım tavsiyesi verebilecek donanıma kesinlikle sahip değilim, yalnızca proje bazında naçizane değerlendirmelerimi yapıyorum.