şükela:  tümü | bugün
  • müzik endüstrisi için üretilmiş bir kripto para birimi. kısaltması vib.

borsaya yeni girdikleri şu günlerde düzenli bir yükseliş sergilemekteler. kendi sitelerinden sistemlerine katkıda bulunanlara, müzisyen verisi vs girenlere coin dağıtmaktalar. değerlendirmekte yarar var.

sitelerine kayıt olmak isterseniz referans linkimi kullanabilirsiniz.

referanssız site linki de şurada: www.viberate.io

bir çok tren kaçtı. belki bu tutar dostlar.

rastgele.
  • simdi alsak 1 gunde parayi 1.5 a katlar mıyız diye dusundurtuyor son durumu
  • bugün canlı kalan sayılı altcoinlerden.
  • binance a üye olanlar mutlaka bir baksın, her şeyin çakıldı gün 3 katladı. bakalım neler olacak.
  • çok oynuyor çok.
  • bugünün zararı toplatan coinlerindendir. gördüğü muhteşem pump ile 2400 seviyesinden 6400'e çıkarak insanlara zararları toplama şansı verdi. pump bitti. tam o sırada trx de yükselince insanlar biraz nefes aldı.
  • canlı müzik platformu viberate'in yeni kripto para birimi (vib),sitesine kayıt olup,şuan sisteminde bulunmayan müzik, sanatçı vs. girildiğinde hediye coin dağıtmaktalar.

üye olmak için referans linkim

ytd
  • projesini beğendim, gerçekten gelecek vadettiğini düşünüyorum. müzikle ilgili içerik üretmek adına hediye coin de dağıtıyorlar, şu an binance'de 0,45 civarında seyrediyor.

refli link: https://www.viberate.com/…97a95ed_81d35f5f_3584813e
  • proje güzel evet müzik,eğlence sektörü.adam akıllı da pump yememiş durumda.biraz volume alırsa ani sıçrama kaydedebilir.ufak bir miktar tutuyorum kenarda beni üzmeyecek ve uçtuğunda abartı sevindirmeyecek kadar.böyle kıyıda köşede kendi başına takılan fakat gelecek vaadeden koinleri seviyorum açıkçası.mesela yine binance ve kucoin'de işlem gören ambrosus bunlardan biri.