• müzik endüstrisi için üretilmiş bir kripto para birimi. kısaltması vib.

borsaya yeni girdikleri şu günlerde düzenli bir yükseliş sergilemekteler. kendi sitelerinden sistemlerine katkıda bulunanlara, müzisyen verisi vs girenlere coin dağıtmaktalar. değerlendirmekte yarar var.

sitelerine kayıt olmak isterseniz referans linkimi kullanabilirsiniz.

referanssız site linki de şurada: www.viberate.io

bir çok tren kaçtı. belki bu tutar dostlar.

rastgele.
  • bugünün zararı toplatan coinlerindendir. gördüğü muhteşem pump ile 2400 seviyesinden 6400'e çıkarak insanlara zararları toplama şansı verdi. pump bitti. tam o sırada trx de yükselince insanlar biraz nefes aldı.
  • müzik platformu içeren coin projesi. hali hazırda binance dahil birçok borsada işlem görüyor. çok güzel bir websitesi, sitesinde de bir bounty program varı. projeye veri girişi yaparak vibe kazanıyorsunuz. sanatçıları, müzik gruplarını, eventleri sosyal medya hesaplarıyla ekleyip günde çok az vakit ayırarak güzel kazanç elde edebilirsiniz. vibe coinler websitesindeki walletınızda birikiyor, daha sonra borsalara çekebiliyorsunuz. https://www.viberate.com/…fba8de0_b3404f07_e81b8207
  • bu gece bir telegram grubundan yaklaşık 140 bin kişinin aynı anda pump yaparak fiyatını arttırdığı coin
  • cooooooooook uzun aradan sonra sessizligini bozacak gibi gorunen binance'in masum gunlerindeki coinlerinden. bunu al sat yapip guzel para kazandigimi sonra da bi kere terste kalip butun karimi geri verdigimi hatirliyorum. cok oynak ve yuksek hacimliydi o zamanlar. simdi sessiz sakin ama 65 satoshilerdeyken , eski gunlerin hatrina cuzi bir miktar portfoyume eklemistim. gun gelir de 20 30 x yaparsa guzel para birakir. bu total arza ve projelerine gore cok dusukte kalmis coindir. shitcoin olma yolunda ilerlemesine ragmen portfoyumden cikartmiyorum.
    kesinlikle alinmasini tavsiye etmiyorum. adasi vibe gibi binance'tan delist olacak gibi geliyor.

edit: haftalar ,aylaaaaaarrrr sonra cikisa gecti ve an itibariyle 211 satoshi. gunun surprizini yapar mi acaba diye dusunmeden edemiyorum.3 gun once bitcoin diamondun surprizini tahmin etmistim , ikincisi neden olmasin?!?!? when is lambo vib?
  • uniswap'ta listelenmesi sonrası 279 satoshiye kadar çıktı ve pazartesi ilk nft projelerinin duyurusunu yapacaklarmış. link
    kriptoptada ilk babalar pump yaptı, sonra defiler, bir kaç ay sonra sıra nftlerde diye düşünüyorum. bir de nft çok saçma yere kaymaya başladı ama muzik piyasası için nft harika bişey. yaptığın parçayı(single, beste vs) nft'ye çevirebilirsin. düşünsene metallica, michael jackson, madonna , eminem vs vs ve en iyi şarkılarının nft'ye dönüştürülüyor. vay anam vay diyeyim.bunu da viberate'in üstünden yaptıklarını ve tek bi tweet attıklarını düşününce aklım bi taraflarıma kaçıyor. amacına uygun kullanılabilecek ve pek de hayal olmayan bir projedir viberate.
    pozitif yönlerinden bahsettikten sonra negatif yönlerinden de bahsedelim.ilk olarak yöneticileri çok pasif, boğa piyasasında düne kadar adam gibi 1 tane bile haber vermediler. yıllardır binance'ta listeli olmasına rağmen binance yönetimi ile bi türlü margin ve usdt market için anlaşamadılar, farklı borsalarda listelenmediler.

velhasıl kelam buralardan alınması riskli midir bilmem ama nftlerin daha popüler olduğu bir sezonda ve iyi bir anlaşma ya da proje açıkladıları an çok çok yükseklere gideceğinden eminim. adet sayısı sonsuz olan doge'nin 31 cent , 9 milyar arzı olan xem'in 40 cent olduğu yerde total arz 200 milyoncuk ve şu an 15 cent!!! (ben 1,5 cent iken aldım o başka swh)

yatırım tavsiyesi tabii ki değildir. unutmayın ki kripto market çok riskli bir yatırım alanıdır.

önemli not : kaybedince üzülmeyeceğiniz ve yatırım yaptığınız coinin değeri düşerken stres olmayacağınız miktarlarla oynamanızı öneririm.bol kazançlar.

edit: nerdeyse butun altlarin anasinin agladigi gunde kendisi dirayetli durusuyla ayakta kalmistir.yukarida bahsettigim haberden dolayi alttan alim firsati verilmedi sanirsam. bende beklentiyi daha da yukseltti. btcnin de toparlamasiyla vib icin muhtesem bir pazartesi olabilir. 500 sat? hadi bakalim
  • yükseliyor gönlümün efendisi. an itibariyle 350 sat (19 cent). 65 satoshiden beri holdtayız.o zamanlar 1,5 cent yapıyordu(26 aralık 2020).2018deki altcoin rallisinde 2400 satlara kadar çıkmıştı. şimdi öyle bir hareket beklemiyorum ama 600-700 aralığında satmayı düşünüyorum.değerlendiren arkadaşlarımız varsa şimdiden tebrik ederim.
  • simdi alsak 1 gunde parayi 1.5 a katlar mıyız diye dusundurtuyor son durumu
hesabın var mı? giriş yap