şükela:  tümü | bugün
  • odatv'nin tweeti sayesinde haberdar olduğumuz youtube'daki görüntülü biyografi kanalı..

sinan çetin ile ilgili olanı dikkat çekmiştir..

https://youtu.be/msr8_nchvvs
  • güzel kanal, acımasızlığına devam etsin. futbollu versiyonu futboldan haz etmediğimden tamamıyla izlemedim. futbol biyografisini kaan bey sunuyor.

bir de hanımefendi var, pelin. metni iyi yazılıyor ve ayrıca kendisi de güzel sunuyor. kanalın kalitesini kendisinin sunduğu biyografilerden atadım. (hee, atadım.) biraz hızlı konuşurken hafif kaçırabiliyor (hızlı olması mecbur, bayağı bayağı metin sunuyor) ancak toy sanırsam bu konuda, kendini daha da geliştirecektir.

yani aslında kanal formatı olarak iyi gidiyorlar, zannımca birkaç ilgi alanı daha ekleyecekler. bence boş kanal değil, yürüyedursunlar. yarım saat bekleyip anca 5 kelime sunan kanalların yanında nimet.

düzeltuş: adres eklendi, bir altta.

https://www.youtube.com/…l/ucsjo5ein6ikh8amd0igwtza
  • ''yanlı, acılı biyografiler'' mottosuyla ünlüler hakkında video biyografiler yayınlayan bir youtube kanalı. ilk videolarını ekim 2016'da yayınlamışlar ve şu an 864 aboneleri var. iki video izledim de yakında abone sayılarının ciddi bir artış göstereceğini düşünüyorum..
  • abone sayılarının azlığı, ne kadar kaliteli olduklarını gösterir nitelikte. zira yüksek aboneli youtube kanallarının içeriğinin ne kadar saçma ve gereksiz olduğunu hepimiz biliyoruz. bu kanalda gerçekten güzel genel kültür bilgileri veriliyor ve izlerken anlatım insanı sıkmıyor.

güzel bir metin yazarları var, sunucu hanım da gayet iyi sunuyor. gözler çok kayıyor metne ama o da olsun artık. :) emeklerinin karşılığını almaları dileğiyle, yolunuz açık olsun.
  • acımasız değil bildiğin gerizekalı biyografilere yer veren video kanalı.
    didaktik tavırlarıyla kerimcan durmaz'a gay haklarını nasıl savunması gerektiğini, aleyna tilki'ye de şarkıcılığa 231091 yaşında konservatuvar eğitiminden sonra başlaması gerektiğini, ünlü bir şarkıcı olmak istemenin yanlışlığı, ünlü bir bilim adamı / cerrah olmak istemenin makbullüğü..

bir bok olmayacak bizden anlarından birindeyim.
    arkadaşım size ne?
    kızın yaptığı işte kalitesizlik diz boyu, belki büyür daha iyi şarkılar yapar.
    ama size ne?

sanat olmasın mı lan? müzik olmasın mı? tüm gençler öss'ye çalışıp olmadıkları şeyi oldurmak zorunda mı? zorla güzellik olmaz, zorla bilim hiç olmaz. kafaya matematik girmiyorsa girmez, giriyorsa da meslek seçme özgürlüğü vardır.

bernini üç-beş yaşından beri heykeltraş olmak için çalışmasa bernini olmazdı.
    sanata küçük yaştan başlamak sadece ve sadece iyidir.

kerimcan durmaz, bir kişinin bile gaylere önyargısını kırabiliyorsa, iyidir.

ot gibi yaşamaya yönelik tavsiyelerinizi alıp gidin.
    sistemin popçuyla topçuya, fenomene daha çok kaynak ayırmasını eleştirebilirsiniz ama bireylerin popçu olma isteği size kalmış bir şey değil.