şükela:  tümü | bugün
 • sacı bolca dokulen kisiler icin ideal olmasına karsın, hal,i hazırda sacı dokulmus olan ve sacının cıkması umuduyla urunu alan kisiler icinse tamamen para kaybı olmaktan oteye gitmeyen bir urundur. urunun amacı, zayıflayan sac koklerini guclendirmektir ve bunu da gayet basarılı bir sekilde yapmaktadır. yoktan kök var edemez tabiki
 • motor yagi olmasindan süphe ettigim ilac.
 • eskiden sırf kokusu için sürülen (tabi bide saçlar dökülmesin diye), ama içine sp94 katıldıktan sonra sinek ilacı gibi kokan ilaç.
 • bunun tüplerini fitil sanıp götüne sokanlarda mevcutmuş. sanıyorum artık her daim doğal minderleri vardır.

  (bkz: ben baskasinin yalancisiyim)
 • (bkz: bioxcin)
 • kullanım süresince saç dökülmesini azaltan ama "bahar aylarında kullanmak yeterli" ve "bir kullanım büyük oranda başarı sağlıyor" olayı abartı olan bir müddet sonra dökülmenin tekrar başladığı üründür. saçı tekrar çıkarma olayı ise her zamanki gibi insanları yanıltan bir slogandır. saçı yeniden çıakrtıyor? hangi saçı? cevap: kökü ölmemiş olan saç tellerini yeniden çıkartır. yani saç kökündeki hücreler canlı değilse hiç umutlanmayın.

  daha etkili bir ürün için labo'nun ürünü crescina'yı tavsiye edebilirim. dökülme derecelerini daha alt gruplara ayırarak çözüm sunmuşlar. fiyat olarak da sp94'ten sadece 10milyon civarında bir fazlalılığı söz konusu.

  ama yukarıda bahsettiğim gibi bu tip ürünleri kullanırken ahanda saçım tekrar çıkacak tarzında büyük hayallerle başlamayın olaya. dökülmenin durması yüksek ihtimal ama yeniden çıkması için sürdükten sonra bence dua edin ve şans dileyin derim. çözümün daha zor olduğu bir vakaa olabilir sizinkisi.

  bir de tamam bu tip ürünler ilaç değildir ama kuaför salonlarında satılabilecek tarzda kozmetik ürünler de değildir.
  (bkz: semidercos)

  yan etkileri genelde yoktur hafif dermatolojik etkiler dışında ama saç dökülme ilacı diye satılan doktorların bazen tavsiye edbildikleri hap tipi dökülme ürünlerinin ciddi yan etkileri olduğunu duymuştum.

  uyarı ile gelen edit: kuaförlerde de bu tip ürünler satılabiliyormuş (farklı markaların) ama bana söylenen aynı içerikli ürün olmadıklarıydı.

  kendiliğinden gelen edit: yan etkisi yok diye boca etmeyin saça fena yakıyor bir de yanak, alın çene, boyun ense taraflarına akarsa sürdükten sonra sızlatır ve gün boyunca kızarık gezmenize neden olur. bayağı tahriş ediyor bol suyla hemen durulamazsanız.
 • kullanım suresince sacta guclenme olan ve dokulmeyi aza indiren olmemis sac derisinde sacta cıkartmada az da olsa basarılı olabilen. saclarınızı guclu ve dayanıklı kılan kozmetik urundur.
 • 2000 yılında kür başına 120 milyon ödeyip yaklaşık 2 yıl boyunca 6 kür yaptığım para tuzağı.

  sadece bu mu, umut işte, bioxcin,restorex ve birkaç ürün daha kullandım ama yok dayı.hiçbiri fayda etmiyor bana.ediyor diyen varsa güle güle kullansın ne diyim.