şükela:  tümü | bugün
  • vichy'nin çıkarmış olduğu ve 3 ayda 1700 saç kökünü çıkaracağını iddia ettiği içinde stemoxydıne etken maddesi bulunan yeni ilacı. 101 kişi üstünde test edilmiş ortalama deger 1700 saç köküymüş. eczaneye almaya gittim fakat 1 aylık kullanım kutsunun fiyatının 210 lira olduğunu ve 3 kutu kullanmam gerektiğini ögrendikten sonra vazgeçtim. detaylı bilgi için şu adreste var birşeyler. 2 kutu aldıktan sonra 3. kutu %50 indirimli oluyormuş. yani totalde 3 aylık kullanım için 520 lira verdikten sonra 1700 yeni saçı garanti ediyormuş vichy. kaybetmekte olduğum saçlarım için yeni umudum.
  • henuz kullanmadım, merakla kullananların yorumlarını bekliyorum.

tanim editi: soylenene gore 3 ayda yaklasik 1500 yeni saç çıkaran iddialı ilaç.
  • eczanelerde 230tl ye satılan ürün. internetten alırsanız 3 kutusunu 490 liraya yanında da şampuanıyla alabiliyorsunuz. işe yararıyor mu yaramıyor mu tam bir muamma. o kadar parayı bayılıp 3. ayın sonunda ne olacağı merak konusu. ama insanı vichy olduğu için almaya zorladığı da kesin. şu an için internet ortamında kullanıcı yorumları pek yok, olanlar ise pek sağlıklı değil. maaşımızı alınca düşünecez artık.
  • parayi toplayan eksisozluk erkeklerine kullanimda gonullu olabilecegim urun.

saka lan saka, yarin gidip aliyorum, yalniz o bahsedilen 1700 sac telini nasil tespit etcem bilmiyorum. bir before and after fotosu is gorur sanirim.

3 ayda sac cikardigini iddia eden sac bakim urunu.
  • kullandığım ve faydasını görmediğim ürün. ayrıca görülse ne olacak, insanın kafasında 100.000 saç teli var, 1700 tane çıksa ne olur. madem öyle niye aldın denirse 100.000 saç teli olduğunu ürünü aldıktan sonra öğrendim. 1700 saç teli çıkartır kulağa güzel geliyor olabilir ama çıkartsa bile pek farkedilmeyecektir. fiyatı da az değil, tavsiye etmem.
  • kullananların hakkında yapacağı yorumları merakla beklediğim ürün.
  • dolandırıcılıktır, para tuzağıdır. kesinlikle uzak durulmalı. test edildi, onaylandı. saça herhangi bir etkisi gözlenmemiştir. bakın "herhangi" diyorum, sıfır yani. üç öğün su sürün daha iyi. belki plasebo etkisi sağlarsınız.
  • 28 lil kutusunun 5 tüpünü kullanıp bıraktığım ürün. etkinliği konusunda pek fikrim yok çünkü 5 tüp ile yorum yapmak doğru olmaz. zaten bir tüpünü 3 gün kullanıyordum. daha önce kullananlara kalan 23 tüpünü uygun bir fiyata verebilirim.
  • saçları daha dolgun,canlı, kalın gösterdiği bi gerçek ammavelakin işe yarar mı o paraya değer mi bilemem.
  • çok uzun süredir kullandığım şampuan, hani seyrek saçlı bir insanın kafasında tekrar saç çıkartır mı bilmem ama dökülmeyi önlediğine garanti verebilirim. çıktığı günden bu yana başka hiçbir şampuan kullanmadım çünkü başka şampuan kullandığımda hem saçım çabuk ağırlaşıyor hem de dökülen tel miktarı artıyor hem de anında. allaha şükür saç durumum iyi, o yüzden saç çıkartma konusunda kesin konuşamam ama dökülmeyi azalttı bende. belki de saç tipine göre verimliliği değişiyordur. bunu kullanmaya başladığımdan beri saçım çok daha çabuk uzamaya başladı bir de. eskiden saçımın 1 ayda ulaştığı uzunluğa saçım 3-3.5 hafta arasında ulaşıyor, berbere çok daha sık gidiyorum. sabah uyandığımda yastıkta 10 saç teli oluyorsa artık 2-3 tane en fazla oluyor. bununla birlikte head & shoulders clinical strength de kullanıyorum bir de saçımdaki sorunlar için. onun da fazlasıya saç dökme gibi bir sıkıntısı var, onu nötrlediğine göre bence başarılı bir ürün.