şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ispaya u17 milli takımının kanat-forveti. sol ayaklı olduğu için sağda oynadığı zaman daha etkili oluyor. ilginç bir tarzı var, ön alan presini iyi yapıyor, köpekbalığı gibi saldırıp rakip defansı rahatsız ediyor. skor katkısı çok yüksek değil ancak kumaşı çok kaliteli, top ayağına yakışıyor. driblingden çok oyun akışını hızlandırmaya yönelik pratik oyununun üzerine gidilip doğru eğitimi alırsa önümüzdeki yıllarda adından çok söz ettirir. atletico madrid altyapısında.
 • atletico madrid altyapısında forma giyen ocak 2001 (17) ispanya doğumlu aşırı genç sağ kanat. hem de aranan kan cinsinden; yani içe kat eden ters ayaklı (solak) kanat oyuncusu.

  çocukken geçirdiği pierluigi collina hastalığı (alopecia areata) yüzünden, kaşsız ve saçsız kalmış bir kardeşimizdir. bu yüzden, dikkat çekici bir tipe sahip olduğunu belirteyim.

  bu sene (2018) ispanya u17 milli takımı'nın da gediklisi oldu. o maçların sadece özetlerini izlediğim için derin inceleme yapamayacağım. onun dışında internette kendisi hakkında 2-3 ufak youtube videosu dışında hiç bir görüntü yok.

  halis muhlis atletico madrid ürünüdür. hatta herhangi resmi bir mücadelede oynaması dahilinde, atletico madrid'in yeni milenyum doğumlu ilk oyuncusu olacak. ama daha resmi maçlarda süre alamadı meret. şu an olmasa da, yakın bir sürede bunu başarması olası. çünkü sene başı hazırlık kampında (2018/19) a takıma çıkartılıp, sonrasında b takıma indirildi.

  4 yıl önce (13 yaşında bir pale olarak) diego costa'yla fotoğraf çekilme şerefine nail olmuştu. bu sezon başı (2018/19) ise 'a takım'a çıktı ve idolüyle aynı idman sahasını paylaştı:

  http://www.sportbible.com/…heyre-teammates-20180912