• cleveland'a karşı elendikleri maçtan dakikalar sonra -daha duşunu bile almadan- özel antrenörüne "ne zaman başlıyoruz, gücümü daha üst seviyeye taşımaya hazırım." şeklinde mesaj atmış. özel antrenörü de mesajı instagramda paylaşarak; "...sana özel jet gönderiyorum, bu akşam başlayalım" diye kendisine cevap vermiş. dün gece gerçekten başlamışlar mıdır bilmiyorum ama yine de azim ve motivasyon adına herkese güzel bir mesaj ve ilham olmuş.
  • ilk maçında fazla gaza gelip, aldığı topu drive eden garip isimli genç.

gelen giden de tokatlamış kendisini. daha yolu var.

http://www.nba.com/…029/orlind/gameinfo.html?ls=slt
  • herşeyi bilen yazar durur mu, yapıştırmış yorumu, adam kontrat peşinde.

adamın 2021/2022 sezonuna kadar kapı gibi kontratı var. bilmiyorsanız da azıcık açın okuyun, öğrenin.

kısaca diyor ki eeeey yöneticiler bu yaz boş boş oturmayın yanıma adam gibi yıldız alın koyun ben herşeyimi verip, seneye finale takımı taşımaya hazırım.
  • şutu var , kendi şutunu da yaratıyor ,atletiklik desen üst seviyede, smaç desen smaç yarışmasına da katılıyor, içeriye yüklenip turnike de bırakıyor yiğidim!!!.....ama yine de bir şeyler eksik bu adamda ama ne????bilemiyorum altan
  • 24 ocak 2019 indiana pacers toronto raptors maçında dizinden çok kötü sakatlanan basketbolcu. sedye ile çıkarılırken çok acı çekmiyor gibiydi. umarım bu iyiye işarettir ve en kısa zamanda takıma döner. indiana için sezon bu kadar iyi geçerken, uzun süreli sakatlık çok kötü haber olur.
    edit. sakatlık anı
  • bu sene gösterdiği performansla mip ödülünün en büyük adayı oyuncu.

dün gece denver'a karşı 47 sayı , 7 rib. , 6 asist ile oynadı ve uzatmada galibiyeti takımına getirdi.

(bkz: #72714305)

geçen sene ona çöp diyenleri utandırmaya devam ediyor.
  • ligde tavanı en yüksek gençlerden. geçen seneden beri çoğu maçını ya da highlight'ını izlemeye çalışıyorum, bu canım kardeşimiz her şeyi yapabiliyor, istatistik kağıdının her noktasında var bir şekilde. elit savunmacı olacak, şutu çok kötü değil, penetresi de maşallah.
    geçen sene biraz fazla üçlük zorluyordu, bu sene de 41 ile maç başına bir üçlüğü var, genel şut yüzdesini de 45'e çekti. rebound sayılarını falan da çeker yukarı, şu an için tek problem oyunu çok 1,5 kalıyor, oyunu yönlendirmede problemleri var.

canavar gibi geliyor. sınıfının en yüksek potansiyellisi bence.
  • all-star arasından sonra kendinden geçti. üç maç üstüste kötü oynadı şimdi gene toparladı. orta mesafe sokuyor, penetreleri daha da iyi bitirmeye başladı, stabil bi üç sayısı yok ama güveni yerine geldi, şöyle bi baktım 27 şubattan beri 10 maçta yüzde elli ile 1.8 üçlük atıyor.
    maç başına 2 top kaybı biraz tatsız tabii ama tobias harris de satışlardayken ilk hücum opsiyonu bir oyuncu için çok kötü bir istatistik değil. he orlando'yu kim ipliyor da savunmayı sıkılaştırıyor da dersiniz. doğru.

orlando basınını takip ediyoruz, tribünlerin sevgilisi, babasıyla bi problemleri vardı davalar mavalar o işleri de zihnen atlattı, gold digger-sporcu yancısı bi kadınla birlikteydi chris bosh'un ex, onu da bırakmış şimdi.

şampiyon bir takımın harika bir ikinci oyuncusu olacak.
  • cok buyuk konusmak gibi olmasin; ancak, yilin en iyi caylagi olamayacaktir. (bkz: m. carter-williams)
    ama bu haliyle ilk yilinda bile j. nelson'dan iyidir.
  • bu seviyelere daha hazır olmadığını gösterdi. bir senede de anca bu kadar olur zaten. bu akşam çok kötü bir maç çıkardı 14-15 top kullansam ben de 2 tane sokardım :) son topu süre bırakmayacak şekilde kullanmalıydı. uzaktan şut çekmiş olsaydı en kötü uzatmaya giderdi maç.
hesabın var mı? giriş yap