şükela:  tümü | bugün
  • gelecek yıllarda gerard pique'yle birlikte ispanya milli takımının stoper ikilisini oluşturması muhtemel stoper. tabi ispanya'nın bu pozisyonda puyol sonrası bir krize girmesi de muhtemel görünüyor.diğer stoper adaylarını da yazayım tam olsun;

(bkz: mikel san jose) *
    (bkz: alvaro dominguez)
    (bkz: alberto botia)
  • beşiktaş'ımıza hayırlı olsun. vida'nın yeni partneri..
  • allahım ya rabbim. şu kulübe ispanyol almayı ne zaman kesecekler merak ediyorum. değil beşiktaş, türk futbolunda bir ispanyol'un ortalama performans göstermişliği bile yok.

bazen vardır böyle şeyler. artık anlasınlar allah aşkına.
  • beşiktaş'ın medyayı başka oyuncularla yemleyip sessiz sedasız kadrosuna kattığı sol ayaklı yeni stoperi. oldukça tecrübeli bir isim. faydalı olacağını düşünüyorum.
  • bjk'in yakisikli kontenjanini kullanan yeni topcusu
  • kap gelmeden inanmadigim yeni kartalimiz.
  • 1989 doğumlu, son 8 yılının 1 sezonu hariç hepsinde 30 maçtan fazla forma giymiş sol ayaklı ispanyol stoper. beşiktaşımıza hayırlı olsun, vida ile umuyorum iyi bir tandem oluşturur.
  • 30 yaşında sol ayaklı tam aranan özelliklerde ki stoper. hayırlı olsun. büyük bir yıldız değil ama tam bir takım oyuncusu.
  • apo avcı sol ayaklı pasör stoperde ısrar edince, yönetimin al o zaman cevabı.

villarreal sempatizanı olarak çok kez izlediğim bi oyuncu kendisi. geriden oyun kurma olayını iyi yapar, adam markajı da iyidir ama kontra atak ve alan savunmasında iş vida'ya düşecektir diye düşünüyorum.
  • son 5 yıldır villarreal 'de as takımın sol stoperi olarak sırasıyla(2014-2015ten itibaren) 34-47-35-34-33 ilk 11 maçına çıkan ispanyol futbolcudur. oynadığı maç sayısından istikrarlı bir oyuncu olduğu görünüyor, tek sıkıntısı beşiktaş' ta ispanyolların tutmamış olmasıdır. hayırlı olması dileğiyle...

edit: arkadaşlar uyardılar. ispanyol çok fazla oyuncu gelmedi, gelenlerden de fabri, guti iyi katkı verdiler zaten diye. haklısınız, bu kadar az örnek varken''beşiktaş'ta ispanyollar tutmadı'' demek yanlış oldu.