şükela:  tümü | bugün
  • hack'n slash oyunlarını sevenler için on numara beş yıldız oyun.

dövüşleri çok eğlenceli. klavye kullanımı işi maus klik klik klik montonluğundan çıkarmış. silahlar, her silahın kendine has özelliği, crafting mevzusu, taşlarla yapılan büyüler falan çok güzel tasarlanmış.

biraz daha düşman çeşitliliği eklense ve senaryo yazılsa yılın oyunu bile olabilirmiş. o derece sevdim.
  • sadece bir tanecik entry'ye sahip olması ile feci derecede üzen oyundur.

oyun süresi fazla uzun olmasa da oyun lightweight (sistemi yormayan) yapısına rağmen güzel grafik tasarımlar ve hoş bir atmosfer sağlayarak insanın içini karartmadan kendisini oyun içerisinde hissetmesine neden oluyor, bu oyun için rpg de diyebilirsiniz ancak ağır bi rpg değil, hack n slash çok daha doğru bir tabir olacaktır büyüktür ihtimalle.
  • bu resmen güzel oyun. oyun diablo klonu aslında. ama değişik bir sistem getirmişler ve destiny card diye birşey uydurmuşlar. bunları kart oyunlarında elinizde olan deck gibi düşünebilirsiniz. toplam puanınız yettiği sürece decke kart koyup çıkartıyorsunuz. duruma göre bir adamınız oluyor yani. silah çeşitliliği güzel ve class bağımlılığı yok. hayır herşey tamam da, nasıl sadece 3 tane entry var anlamak mümkün değili. atmosferi falan bayağı güzel oyun yani. oynayın bilader.
  • victor vran, üzerinde taşıdığı bombalarla , kılıçlarla ve sesiyle bana geralt of rivia'yı çok anımsatıyor diyordum ki gerçekten ikisini de doug cockle seslendiriyormuş.
  • çok eğlenceli ve gördüğüm en zor hack & slash oyunlarından biri. van helsing'e benzerlikleri dikkat çekiyor. ayrıca zıplayabilen nadir hack & slash karakterlerinden birine sahip. zıplama sayesinde duvarlardan tırmanabiliyor, gizli alanları keşfedebiliyorsunuz.

an itibari ile tüm dlc'leri dahil fiyatı yaklaşık 100 tl civarında. black friday ile fiyatının yarı yarıya düşeceğini tahmin ediyorum.