şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eau de parfum.
  "sexbomb". sözde.
  "sarı şakayık çiçeği, vanilya ve orkidenin büyüleyici karışımıyla baş döndüreceksiniz."
  öyle değil ama. inanılmaz derecede şekerli bir koku. teninizde ki bilhassa kulak arkasında, göğüs üzerinde yapış yapış bir doku bırakıyor. neden? parfüm oralarda saatlerce kalıyor cünkü. neden? sıcak çünkü. neyse, saatler geçtikçe de tenin üstü kapansın ya da kapanmasın, terleyin ya da donun, fark etmiyor, parfümün lekelerini görebiliyorsunuz. oldukça da pahalı bir parfüm, e adı üzerinde tabii. tester denemekten nefret ederim ama bir umutla içinde vanilya var diye almıştım.almaz olaydım. birkaç kez ancak kullanabildim. artık oda spreyi niyetine fıs fıs.
  o kadar laf söyledim, bodymistini de övecek değilim haliyle. set olarak satılıyorlar. duyurulur.
 • bakıldığında büyük meme hayali kurduran, küçük memeli kadınların kurtarıcısı sütyen. gavur yapmış
 • favori kokularımdan. kıyafette leke bıraktığı, tende hafif yapışkan bir his bıraktığı doğrudur fakat bu, onun muhteşem bir koku olduğu gerçeğini değiştirmez.
 • vs'ın evden çıkıp gidilecek yere varana kadar uçup giden performansını düşünürsek fiyatını haketmiyor. hem şekerli hem de kaliteli koku arayanlar (bkz: juicy couture) serisine veya ysl-black opium bakabilir...
 • yeni kullanmaya başladığım, çok hoş ve çekici bir kokusu olan parfüm.

  tek şikayetim kalıcılığının az olması. sürekli yanınızda taşıyıp tazelemeniz gerekiyor, yoksa evden çıkıp gideceğiniz yere varana kadar koku falan kalmıyor ortada.