şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şimdi fotoğrafını koyup ifşa etmek istemiyorum ama dün karşılaştım ben bu kadınla.

  elinde pembiş pembiş victoria's secret torbasıyla bostancı'dan metroya binip ayrılıkçeşme'de indi, muhtemelen marmaray'a geçti.

  bostancı'da victoria's secret şubesi olmadığına göre bu kadın alışverişten de dönmüyor. evindeki victoria's secret torbasına başka şey koymuş yanında taşıyor.

  bence içi erkek çekiyordu, taciz edilmek istedi. kış günü gerdanını bağrını da açmış zaten. birisi penisini sertleştirip ona yaslasın, içindeki dantelli donu sırılsıklam etsin istedi.

  metroda aradığını bulamadı ama marmaray'da bulmuştur belki. yaslamıştır birisi güzel güzel.
 • alkolün hala siyah poşetle satıldığı ülkemde iç çamaşırlarının da siyah poşete konulması gerektiğini bilmeyen kadındır.
  ama bilmez ki aslında bu yaptığına değişik anlamlar yüklemek isteyen magandaların asıl siyah poşeti hakettiklerini.
 • sözlükteki abazanları huzursuz etmiş kadındır.kim bilir belki de bunu amaçlamıştır.
 • akasya avm'den alışveriş yapıp bostancıya gitmiş ve geceyi orda geçirip (sevgilisi vs) ile gece boyu sevişip daha sonra da aynı torbayla evine dönen insan olabilir.

  sevgilisi evine bırakmıyor mu lan bu karıyı diyen olabilir. bu ihtimal de var ama başlığı açan arkadaş bildiğin fantazi kurmuş.

  şu an ikinci postasını atıyordur kadını hayal ederek.
 • (bkz: baska insanlarin hayatlarina karisma hakkini kendisinde goren gereksiz ve rahatsiz edici insan)
 • malesef bu ülkede torbanın üzerinde ne yazdığına takılandan tut, bir de üzerine sapkınca düşüncelerle taciz edebilme arzusu bulunduran insanlar olduğunu göstermiştir.
  reklam amaçlı tasarlanmış olan poşet belki de bir evin hanımı tarafından gündelikçiye verilmiştir ve kadın üzerinde ne yazdığını bile bilmeden taşıyordur bu torbayı. bunu bilemeyiz ama insanların neleri nasıl yargılayabildiklerini, başkalarıyla ne kadar ilgilendiklerini ve nasıl bir sonuca varabildiklerini biliyoruz.
  kadın milleti herşeyine dikkat etmeli bu toplumda ya da baskılanan toplumda baskıdan bunalıp delirip gitmeli.
 • (bkz: mal beyanı)
 • victoria's secret'ta sadece iç çamaşırı satıldığını zanneden sivilceli ergenleri heyecanlandırmış kadındır. öyle ki victoria's secret'in şubelerine varana kadar araştırmışlar, üzerine düşünüp fantezi kurmuşlar.

  yazık yokluk neler yaptırıyor.

  not: bu entry'den "içinde iç çamaşırı taşırsa taciz meşrudur" anlamını çıkaran arkadaşlara okuduğunu anlama ve algılama derslerini tekrar almalarını tavsiye ederim, ilkokul 3'te veriliyor sanırım.