şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçeli recep ivedik karakterinin nickinin altına pislediği beşiktaşlı yazar.
  • kadın-erkek ilişkileri nasıl bir hal alır ve nasıl bitebilir şeklindeki benzer yaşanmışlıklar ve görüşlerimiz sayesinde muhabbet edebildiğimiz, yeni tanış olmaya çalıştığım derdordaaamm.
  • kamil koç'tan iyi para almış yazar.
  • yıllardır tanıdığım en iyi insanlardan biri. tam bir beşiktaş aşığıdır kendisi. dostum, arkadaşım, sırdaşım, badim olur kendileri. aynı zamanda hakkında kamil koç'un 3. kuşaktan torunu olduğu rivayet edilir, ben söyleyenlerin yalancısıyım. not: adam sanattan anlıyor beyler.
  • bugüne kadar tanıdığım en muhabbetşiraz insanlardan biri. muhabbeti on numaradır. her konuda, her türlü muhabbeti yapabileceğiniz, aklınıza gelen her şeyi sorabileceğiniz, size bilgi verebilmek için her şeyi sağlayabilen velhasıl kelam insanların hayatına renk hatan güzel insan. yardımsever, zeki, çevik, ahlaklı, sanat tarihi sevdalısı, sağlam beşiktaşlı, otobüs sever.
  • mükemmel bir dosttur kendileri. öyle güzel bir kalbe sahiptir ki her gün iyi ki onu tanımışım demeden edemezsiniz. en zor gününüzde yanınızda olur, hiç bir karşılık beklemeden yardımınıza koşar. onu nasıl anlatabilirim bilmiyorum. canım dostum çok seviliyorsun. hep böyle temiz kal. ben her zaman yanındayım.
  • anladığım kadarıyla mal, bu yüzden olsa gerek okuduğunu anlamada sıkıntısı var gibi. iyi olan siz değilsiniz, fenerbahçe ile galatasaray kötü hatta o kadar kötüler ki başakşehire bile geçiliyorlar. bu sene iki takımda toparlanma alametleri gösterirse o zaman görürüz ne kadar iyi oldugunuzu. şu haldeki fenerbahçeye karşı bile sezonu 1 mağlubiyet 2 beraberlik ile kapattınız daha ne olsun.
  • bilmişlik taslamadan, karşısındakinin aklınca bir kusurunu uydurmadan konuşamayan biri. türkçem zayıfmış. öyle diyor nick altıma bakabilirsiniz. muhtemelen bu entryye karşılık altı boş kendini göklerde gösteren bir entry daha gelir nick altıma.
  • küçük bir semtin arka sokaklarında beraber büyüdük bununla biz
    mahalle maçlarında hep mızıkçılık yapıp defansa geçince evine gitmesi klasiklerdendir.
    aynı kıza da aşık olmuştuk diye hatırlıyorum.

bir de kaşını yarmasına sebep olmuştum bir küçük bisiklet kazasında
    hala utanırım *
  • muhabbetini sevdiğim mavi fularlı yazar *