şükela:  tümü | bugün
  • youtube ile çalışan ve istemediğiniz kanalları direkt sağ tık engelle diyerek, saçma sapan içeriklerden sizi kurtaran muhteşem chrome eklentisi.
  • harika bir eklenti. youtube'da yırtık dondan fırlarmışçasına çıkan saçma salak kanalların videolarından bıktıysanız hayat kurtarıcı oluyor.
  • bu hârika eklenti sâyesinde kadir mısıroğlu denen meymenetsizin suratını görme olasılığım düşecek.
  • (bkz: #66244948)
  • ergen youtuber'ları engellemenize olanak sağlayan müthiş eklenti.

opera
    chrome
    mozilla
  • birkaç gündür işe yaramayan, çalışmaması hayatımın kabusunu yaşamama yol açan chrome uzantısı. youtubedaki videolar eklenti etkinken görünmüyor, yorumlar okunmuyor, arama sonuçları listelenmiyor, hiçbir yerin tam ortasındaymış hissi yaşatıyor. uygulamayı devre dışı bırakırsam da stres çarkı, doritos risk, minecraft, slime gibi aptal saptal trendlerin ortasına düşüyorum, kabus gibi olan kısım bu. herhalde youtube firması o boktan videolardan para kazanıyor da güncellemeyle bu uzantıyı engelliyor diye düşünmeye başladım.
  • dünyanın en güzel eklentisi.

youtube'daki ergenlerin salak videolarını görmekten sonunda kurtuldum. bugüne kadar nasıl keşfedememişim ben bunu!?
  • muazzam eklenti, saçma sapan oyun kanalları, ucubeler ucubesi türk popçuları ve daha bir süre bok püsür kanalı yok ettim.

sadece kanal değil, anahtar kelime bazlı şekilde engelleme yapabilmek ayrı bir harika.

bu müthiş eklenti, mobil cihazlar için de kullanılsa keşke.

velhasıl, herkesin bilgisayarında olmalı, özellikle çocukların kullandığı bilgisayarlarda olmalı!
  • yenilenen youtube arayüzüyle opera'da artık çalışmayan program. devlet buna bir şey yapsın! resmen ensemde enes batur ve gençhane'deki iğrenç çocuğun nefesini hissediyorum.

trendler yeniden başıma üşüştü, yok tepki videosu, yok karpuz yemece, click baitler... resmen içim bulandı. gerçekten bunları yetişkinler izliyor olamaz, geçenlerde 11 yaşında kuzenlerimin bu yarım akıllıları izlediklerini gördüm. 11 yaşında veletlerin tıklamasıyla para kazanıyor bunlar, oluru yok bu işin.

bu kadar işlevsel bir sitenin içeriğinde bulunan muhteşem şeylerin resmen çöp gibi aşağılara itiliyor olmasının hiçbir mantığı yok. aklım almıyor. amk google!
  • artık chrome'da çalışmayan eklenti.