şükela:  tümü | bugün soru sor
 • youtube' daki video eğitim isimli kanal gerçekten çok başarılı ama abone sayısına ve izlediğim videoların izlenme sayısına baktığımda hak ettiğinden çok daha az sayılara sahip. umarım, hak ettiği sayılara ulaşır ve insanlar kendilerini biraz da olsa geliştirir.

  kanalın kurucusu (bkz: haluk tatar). adam bu devirde insanların kendilerini geliştirmesi için emek gösterip videolar hazırlaması bir yana, bunları bedava olarak sunuyor. bence takdir edilmesi ve desteklenmesi gereken kanal.

  ayrıca kendilerine ait web siteleri de mevcut. ilginizi çekiyorsa oraya da bakabilirsiniz. bazı setler ücretli ama bedavaları da mevcuttur. linkini de şuraya bırakayım.
 • youtube'da işe yarar ender türk kanallarından.
 • şimdiye kadar denk geldiğim en iyi youtube kanalıdır. yaklaştıkları konuya son derece bilimsel ve profesyonel yaklaşıyorlar. izlediğim videolarının pek çoğunun faydasını görüyorum. umarım daha da güçlenerek büyürler. acaba nasıl destek olabilirim de büyürler diye de merak etmekteyim.
 • türkiyedeki en iyi youtube kanallarından biridir. adından da az çok anlamışsınızdır içeriğini ilk başlarda kanalı mühendislik videoları için takip etsem de farklı konularda da gayet güzel içeriğe sahip. yabancı dil videoları, kişisel gelişim videoları, programlama dilleri, bilgisayar programları, bilgisayar destekli çizim vb. bir çok eğitim videoları vardır. takip edin ettirin
 • çok güzel, faydalı içerikler hazırlayan youtube kanalı. özellikle geçen hafta yayınladıkları almanca ders seti çok hoşuma gitti. severek takip ediyoruz.
 • haluk tatar abi sen nasıl bi kralsın öyle!

  adam çizgisini muhteşem koruyor, siyasi ve dini cehaletin farkında ki adam ne konussa bosa konusacagını biliyor. o yüzden her türlü siyasi ve dini söylemlerden uzak duruyor. söylese dahi hemen açıklamasını yapıyor.

  eğer burayı okuyorsan, lütfen devam et ağabey biz karanlığın içinde sana parlayan bir yıldız gibiyiz.

  değerin elbet anlasılacak.
 • en kaliteli içerik üreten youtube kanalı.
 • bir ülke nasıl batırılır ? bir ülke nasıl batar? youtube videosu ile güzel bir farkındalık yaratmış akıcı ve çarpıcı şekilde çok iyi anlatmış dikkate değer bir youtube kanalı. bir ülke nasıl kurtulur? videosunu da sabırsızlıkla bekliyoruz.
 • udemy deki video eğitim setlerinin geliri burs olarak kullanılıyormuş, bilin istedim.
 • sayın haluk tatar,

  youtube kanalındaki ingilizce eğitim setininiz son derece kullanışlı ve emek harcanarak hazırlandığı belli. kimisi 2 dakika, kimisi 20 dakika olan yüzlerce video çekerek hiçbir şekilde para talep etmeden böyle bir hizmet vermiş olmanız harika. benim açımdan mesele bedava olması değil, mesele vermiş olduğunuz emek. bu eğitim setiyle yeterli maddi olanaklara sahip olmadıkları için kursa gidemeyen arkadaşlara çok destek oluyorsunuz. size ulaşamadığım için buraya yazmak istedim. umarım bir gün burayı okursunuz. kendinize iyi bakın.

  tanım: farklı konulardaki eğitim setlerini youtube üzerinden ücretsiz olarak paylaşan harika youtube kanalı.