şükela:  tümü | bugün
  • youtube' daki video eğitim isimli kanal gerçekten çok başarılı ama abone sayısına ve izlediğim videoların izlenme sayısına baktığımda hak ettiğinden çok daha az sayılara sahip. umarım, hak ettiği sayılara ulaşır ve insanlar kendilerini biraz da olsa geliştirir.

kanalın kurucusu (bkz: haluk tatar). adam bu devirde insanların kendilerini geliştirmesi için emek gösterip videolar hazırlaması bir yana, bunları bedava olarak sunuyor. bence takdir edilmesi ve desteklenmesi gereken kanal.

ayrıca kendilerine ait web siteleri de mevcut. ilginizi çekiyorsa oraya da bakabilirsiniz. bazı setler ücretli ama bedavaları da mevcuttur. linkini de şuraya bırakayım.
  • youtube'da işe yarar ender türk kanallarından.
  • şimdiye kadar denk geldiğim en iyi youtube kanalıdır. yaklaştıkları konuya son derece bilimsel ve profesyonel yaklaşıyorlar. izlediğim videolarının pek çoğunun faydasını görüyorum. umarım daha da güçlenerek büyürler. acaba nasıl destek olabilirim de büyürler diye de merak etmekteyim.
  • türkiyedeki en iyi youtube kanallarından biridir. adından da az çok anlamışsınızdır içeriğini ilk başlarda kanalı mühendislik videoları için takip etsem de farklı konularda da gayet güzel içeriğe sahip. yabancı dil videoları, kişisel gelişim videoları, programlama dilleri, bilgisayar programları, bilgisayar destekli çizim vb. bir çok eğitim videoları vardır. takip edin ettirin