şükela:  tümü | bugün
  • bir beşiktaş taraftarı olarak başlattığım süper kampanya. 2017-18 sezonuna bırakılmamalı, hemen 2-3 hafta içinde hazırlanılıp uygulanmaya başlanmalı bu proje. şu hakem muhabbetleri harbiden bıktırdı artık, futboldan soğuttu.

video hakem uygulaması en kısa zamanda başlamalı, hakem goygoyu başarısız yönetimlerin paravanı olmaktan çıkar böylece.
  • bir fenerbahçeli olarak destekliyorum. her gün tv'de şebekler çıkıyor. "bence bu kararı vermeliydi" diyor. 20 defa pozisyonu izledikten sonra anneannemde verir.
  • kesinlikle desteklemediğim kampanya. futbolda video hakemi mi bekleyeceğiz bir de.

emre belöz gibi tipler futbolun içinde olduğu sürece her maçta her pozisyona itiraz edip video hakemi isterler. zaman durur, oyun yavaşlar.

abdullah avcı gibi zaman geçirme meraklısı teknik adamlar!!! olduğu sürece her pozisyona itiraz ederler, sonra biraz da yerde yatarlar maçın doğal akışının ağzına sıçılır.

bu mu lan istediğiniz futbol? ben istemiyorum, üstü kalsın. hayreti mucip.
  • yanlış hatırlamıyorsam video hakem uygulamasında önemli pozisyonların video'dan geri dönüşü 7 saniye olacak. şu an zaten itirazlar filan derken 2 dakikayı buluyor. biraz mantıklı düşünmek lazım.
  • çıksın ve şu yorumcular tv'lerden temizlensin diyorum ben de.

zaten maç bitmiş gitmiş puanlar yazılmış hala neyin derdinde olduklarını da anlamıyorum.

safi goygoy.
  • amerika yapımı bilgisayara güvenmem. türk hakemlerimin yanındayım. milliyetçiyim.
  • acilen gündeme gelmesi gereken uygulama, kampanya.
  • benim önerim maçları durdurmayacak şekilde, 2-3 video hakem kararları verecek, sahadaki hakem sadece kararları uygulayacak, sahadaki hakem sadece kameranın duyamayacağı hakaret veya küfür için karar verecek. mesela video ofsayt hakemi, pozisyonda ofsayt yoksa sahadaki yan hakeme bir şey söylemeyecek, eğer ofsaytsa sahadaki yan hakeme bayrağı kaldırmasını söyleyecek. penaltı pozisyonu oldu diyelim, video hakemler 5 saniye içinde kararı verecek, şuan zaten bazı bayraklar ve penaltı düdükleri gecikmeli olabiliyor.
  • tinertaş denen şikeci kaltak kardeşlerden küçüğü olan takımın gene emek hırsızlığı ile 3 puan aldığı bir ligde gönülden destek verdiğim olay.

adamlardaki telaşa bak amk. daha birinci haftadan ibnelik furyası başladı. fırsattan istifade ligte rakip yokken birkaç senede aradaki şampiyonluk farkını kapatmanın derdinde tinerciler.

ama yemezler.
  • sonuna kadar destek verdiğim olay. başlasın lan el mi yaman bey mi görelim.

not: tosun paşa