• bir beşiktaş taraftarı olarak başlattığım süper kampanya. 2017-18 sezonuna bırakılmamalı, hemen 2-3 hafta içinde hazırlanılıp uygulanmaya başlanmalı bu proje. şu hakem muhabbetleri harbiden bıktırdı artık, futboldan soğuttu.

video hakem uygulaması en kısa zamanda başlamalı, hakem goygoyu başarısız yönetimlerin paravanı olmaktan çıkar böylece.
  • bir fenerbahçeli olarak destekliyorum. her gün tv'de şebekler çıkıyor. "bence bu kararı vermeliydi" diyor. 20 defa pozisyonu izledikten sonra anneannemde verir.
  • yanlış hatırlamıyorsam video hakem uygulamasında önemli pozisyonların video'dan geri dönüşü 7 saniye olacak. şu an zaten itirazlar filan derken 2 dakikayı buluyor. biraz mantıklı düşünmek lazım.
  • çıksın ve şu yorumcular tv'lerden temizlensin diyorum ben de.

zaten maç bitmiş gitmiş puanlar yazılmış hala neyin derdinde olduklarını da anlamıyorum.

safi goygoy.
  • amerika yapımı bilgisayara güvenmem. türk hakemlerimin yanındayım. milliyetçiyim.
  • kesinlikle katiliyorum aklimdan gecen uygulama her yenilgide hakemi suclayip sucu kendinde aramayan hakemlere yuklenen yoneticelerede son verilmis olur tv de ekrana cikip 1 saniyelik pozisyonu 1 saat boyunca tartisip para cukkalayan yorumcular eksilmis olur adil kararlar verilmis olur bu uygulama abartmiyorum ulkemiz futbolunda basarisiz yoneticilerin gidip fikret orman goksel gumusdag gibi basarili yoneticilerin gelmesini bile saglayabilir abarttigimi dusunenler olabilir mesela dun oynanan basaksehir gs macinda hakemin iki hatasi gsnin elenmesine sebep oldu kabul ama dun gs top oynamadi bahane hazir hakem ben video uygulamasindan yanayim milyon eurolarin dondugu piyasada bir hakem hatasi bir klube cok sey kaybettirebilir daha akici futbol oynanabilir
  • fiko sen misin ?
  • tinertaş denen şikeci kaltak kardeşlerden küçüğü olan takımın gene emek hırsızlığı ile 3 puan aldığı bir ligde gönülden destek verdiğim olay.

adamlardaki telaşa bak amk. daha birinci haftadan ibnelik furyası başladı. fırsattan istifade ligte rakip yokken birkaç senede aradaki şampiyonluk farkını kapatmanın derdinde tinerciler.

ama yemezler.
  • sonuna kadar destek verdiğim olay. başlasın lan el mi yaman bey mi görelim.

not: tosun paşa
  • videodan baksa sanki penaltı vermeyecek amk. gerizekalılık başa bela.
hesabın var mı? giriş yap