şükela:  tümü | bugün
 • cs:go dust 2’de city’den zıplayarak geçerken headshot yemek.
 • soap un ölümü / call of
 • --- spoiler ---

  kesinlikle ve kesinlikle call of duty'de ghost'un öldüğü sahnedir. üstüne benzin döküp yaktılar hem de. yürek dayanmaz...

  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  my son.

  --- spoiler ---
 • oyun: call of duty modern warfare 3

  soap mactavish: üçlemenin ilk oyununda ana karakterimiz olan soap mactavish ikinci oyunun sonunda ghost ve roach'a ihanet ederek onları yakan hain general shepherd tarafından güçlü bir bıçak saldırısına uğrar ve bıçak karnının ortasına saplanır. zar zor bıçağı çıkarıp shepherd ın gözüne fırlatarak öldüren soap üçüncü oyunda makarov a yuri ile birlikte yapılacak bir suikast sırasında makarovun olayları fark etmesi ve içinde bulundukları binayı havaya uçurması sonucu soap ve yuri yere düşer. soap un bıçak yarası açılır ve kan kaybetmeye başlar. uzun çabalar sonucu bir masaya yatırılan soap babası gibi olan komutanı price ın gözleri önünde acı içinde ölümü tadacaktır. rest in peace reyiz unutulmadın.

  sandman: aralarında sandman, grinch ve truck ın da bulunduğu task force 141 ile yapılan ortak operasyonun amacı başkanı makarovun adamlarından kurtarmaktır. operasyon sonucu başkan çatışmanın yaşandığı bölgeden çıkarılır ve helikoptere götürülür ancak sandman ve ekibi arkada kalır. yoğun çatışmanın yaşandığı madenden acilen çıkılması gerekmektedir yoksa helikopter düşecektir. sandman captain price önderliğindeki task force 141 timine gitmelerini söyler ve onları kollar. price ne kadar helikopteri durdurmalarını emretse de helikopter havalanmak zorunda kalır. sandman ve ekibi kendilerini kahramanca feda ederler. siz de unutulmadınız.

  daha çok fazla var ama bu kadar yeterlidir. cod mw serisi sadece ghostun ölümünden ibaret değildir. ghosta ve roacha çok üzüldük ama bu kahramanları unutmayalım.
 • last of us'taki malum sahnenin en üst sırada yer almasıyla birlikte zelda: breath of wildtaki prenses zelda'nın yüzü gözü çamur içinde yağmurun altında ağlayarak koruyucusu link'e sarılarak dert yanmasıdır.
 • life is strange 'de max'in son karar sahnesi.
 • kesinlikle ve kesinlikle bilmem ne diyenler oyun repertuvarlarının çok dar olduğunu belli ediyor, komik. *

  --- spoiler ---

  kesinlikle diyemem ama benim deneyimlediklerim arasından
  (bkz: red dead redemption 2)'deki arthurun güneşin batımına karşı ölümü ile (bkz: last of us)'daki joel'in kızının ölümü arasında gidip geliyorum.

  ayrıca en duygusal değil ama en hassiktir dedirten ölüm sahneleri arasına (bkz: bioshock infinite)'in sonunda booker'ın aslında paralel evrendeki kötü adam olması ve kendi kızı tarafından öldürülmesi rahat girer.
  --- spoiler ---
 • the last of us ta joel'ın ellie'yi hastanede yatağından alıp kucağımızda hastaneden çıktığımız sahne. metal gear solid 4 : oyunun tamamı dram. sahne belirtmeye gerek yok.