şükela:  tümü | bugün
  • the witcher 3 wild hunt'da cirilla ile geralt'ın kavuşmasıdır.

https://www.youtube.com/…i&feature=youtu.be&t=1m33s

--- spoiler ---

neredeyse bir oyun boyunca kızınızı arıyorsunuz.bin bir ipucu, onlarca ana görev, yan görev, boss fight derken bir ton badire atlatıyorsunuz.oyunu tasarlayanlar o kadar ince düşünmüşler ki tüm bunların sonunda bile aniden çıkarmıyorlar ciri'yi karşınıza. görev sizi bir kayığa bindiriyor ve sisler adasına doğru dakikalarca yol almanızı istiyor.tam kavuştum derken kapıdaki cücelerin söyledikleriyle dünyanız başınıza yıkılıyor.geralt'ın omuzlarını düşürerek kapının önünde soluğunu tutup dikilmesi ve o kapıyı hiç açmak istemeyişi.daha sonra eli titreyerek odanın kapısını ittirmesi.eşikteyken boğazınıza oturan yumru ve ciri'nin hareketsiz yattığı yere doğru attığınız adımlar...
    oyun boyunca atara atar gidere gider yapan asi ruhlu geralt'ın yıkıldığı an ve çaresizce ciri'nin cansız bedenine sarılması.

araya bu cutscene girdiği zaman çok enteresan bir şey oldu.sanki odanın bir köşesinde dikilmiş olanları izliyorum.bir nevi odadaki third person camera bendim gibi.herşey geçtiğinde dolan gözlerim,elimden kayıp düşen controller ve inanılmaz hisler...

işte böyle bir oyundur witcher 3 wild hunt.sadece basit bir video oyununun çok daha ötesindedir.
    --- spoiler ---
  • the end yazısıdır.
    çünkü artık gerçek sikko dünyaya dönme zamanı gelmiştir.