şükela:  tümü | bugün
 • söyleyecekleri 3 cümleyi ezberleyemeyip, senkronize olamayan 2 tane zeka engellinin acıklı çabasını içeren gereksiz bir kayıt.
 • bu tarz olaylarda herkes " gereken yapılsın " deyip, topu başkasını atıyor.başlık açacağına git savcılığa ver.
 • 5816 sayılı kanundan haberdar olan ve dahi bu kanunu protesto etmek (?!) amacıyla iki adet kendini bilmez tarafından gerçekleştirilmiş eylemdir. gereken neyse yapılmalıdır.

  video

  * küfürü edenlerin twitter adresi
  * youtube videosu

  geriye sadece isimlerini bulmak kaldı.

  benim fikrime göre atatürk'ü koruma kanunu düşünce özgürlüğü çerçevesinde eleştirilebilir. ama bunun yolu sevsen de sevmesen de bu toprakları korumak için savaşmış bir komutan ve küllerinden yeniden doğmuş bu ülkenin kurucusu olan lidere, mustafa kemal atatürk'e hakaret etmek değildir. her şeyden önce herhangi birine küfür etmek bile suç iken insan olmasının yanında bir değer ve fikir olan atatürk'e küfür etmek alenen saygısızlıktır, terbiyesizliktir, hukuksal açıdan da suçtur. bu kanunu çiğnemenin cezası hapistir. bu başlığı açarken amacım bu olayı yaymak ki, bu insanların isimleri ortaya çıksın ve savcılığa gidip güzelce şikayet edeyim.

  düzenleme: twitter adresi eklendi. ayrıca zaten videoda kanundan haberdar olduklarını belli edip ardından küfür ediyorlar, twitter'da da "gel bizi dava et" demişler. bu adamlar resmen tutuklanmak için uğraşırken bir yaptırım uygulanmazsa nerede kaldı hukuk devleti?

  duzenleme2: bizler misil misil uyurken herifler hesaplarini silip kacmislar. tweetlerinde "gel bizi dava et" diyorlardi. yememis galiba.

  düzenleme3: hesabın adını değiştirip tweetleri koruma altına almışlar ahahasjsjk.
 • ptesi sabahı ilk işim savcılığa gitmek

  - atatürke hakaret
  -halkı kin ve düşmanlığa tahrikten

  şikayette bulunacağım

  benim adım hıdır elimden gelen budur
 • "üstüd küdür müsürüğlü yülnüz düğüldür"
 • hayatınızdan 13 saniyeyi çalan iki tane oksijen israfının çektiği video. bu tipler sokak röportajlarında sorulan 'esra erol, zuhal topal kim?' sorularını bilip iki tane dünya klasiği sayamayan şahıslardır.
 • ülkede hukuk işlemediği için rahat rahat yasaları çiğneyebilen iki adet döl israfı içeren video.

  atatürk'ü sevip sevmeme konusunu geçtim. videonun başında atatürk'ü koruma kanununun kaldırılması gerektiğini söylüyorsun, sonra o yasaya istinaden suç sayılacak bir eylemi bile bile yapıyorsun.

  peki bunu yapacak özgüveni nereden buluyorlar bunlar? çünkü başına bir iş gelmeyeceğini düşünüyor. hukukun işlemediği bir ülkede yaşadığının kendisi de farkında. ama sorsan türkiye mükemmel bir yapıya bürünmüş, tam bir hukuk devleti, herşey güllük gülistanlık.
 • kanun gereği 3 yıldan 10 yıla kadar mahkeme tarafından yargılanmalıdır.
 • birisi lord eddard stark'a mı benziyor ? puhahaha.
 • doğum kontrol yöntemleri, aile planlaması, sağlıklı beslenme gibi konularda mesaj veren videodur.

  atatürk'e küfür ettiler ya daha dindar daha osmanlıcı oldular amk bakterileri.