• bu tarz olaylarda herkes " gereken yapılsın " deyip, topu başkasını atıyor.başlık açacağına git savcılığa ver.
  • (bkz: babadan oğula nesil bunlar)

aynı videoyu isim değiştirerek rte şeklinde çekse birileri acaba akıbetleri ne olurdu?

çok kolay sordum deme...
  • bir eylemi ifa etmekle birlikte, suç olan bu eylemin yayılmasına aracılık etmek de suçtur.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • söyleyecekleri 3 cümleyi ezberleyemeyip, senkronize olamayan 2 tane zeka engellinin acıklı çabasını içeren gereksiz bir kayıt.
  • kendini bilmez biri, hayatında hiç karşılaşmadığı, diyalog kurmadığı herhangi bir insana küfür etmez.

kendini bilmez dediğiniz için hakim, savcı, polis, asker ve üst makamlardaki görevliler de aynen sizin gibi olayı değerlendirebilir. olayı bu şekilde ele alınca, cezanın gelebileceğini düşünebilen var mı?
  • orospu çocukluğudur.
  • ülkede hukuk işlemediği için rahat rahat yasaları çiğneyebilen iki adet döl israfı içeren video.

atatürk'ü sevip sevmeme konusunu geçtim. videonun başında atatürk'ü koruma kanununun kaldırılması gerektiğini söylüyorsun, sonra o yasaya istinaden suç sayılacak bir eylemi bile bile yapıyorsun.

peki bunu yapacak özgüveni nereden buluyorlar bunlar? çünkü başına bir iş gelmeyeceğini düşünüyor. hukukun işlemediği bir ülkede yaşadığının kendisi de farkında. ama sorsan türkiye mükemmel bir yapıya bürünmüş, tam bir hukuk devleti, herşey güllük gülistanlık.
  • doğum kontrol yöntemleri, aile planlaması, sağlıklı beslenme gibi konularda mesaj veren videodur.

atatürk'e küfür ettiler ya daha dindar daha osmanlıcı oldular amk bakterileri.
  • bu şeref yoksunlarının videoyu ekledikleri yer ve kanalları zannedersem şurası: https://www.youtube.com/watch?v=bsknnciqji4

video kadar yorumlar da şerefsizlik içeriyor, uyarayım. olayın yargıya taşınması için gereken yapılmalıdır.
  • ptesi sabahı ilk işim savcılığa gitmek

- atatürke hakaret
    -halkı kin ve düşmanlığa tahrikten

şikayette bulunacağım

benim adım hıdır elimden gelen budur
hesabın var mı? giriş yap