• hiçbir ceza almayacak veletlerin yaptığı eylemdir.
  • ulan 100 sene önce ölmüş adamla uğraşmak, ailesine küfür etmek neyin kafası çözememekteyim.
    kardeşim daha iyi bir lider çıkarırsın.
    o; bu hataları yaptı,şunu yaptı ama ben yapmıyorum desin.
    onun yaptıklarının üzerine koyarak ilerleyeceğiz desin. he tamam diyeyim, alnından öpeyim. lan 100 sene önce adam öldü öldü! bırakın mezarında rahat etsin!
    adam sağa sola put heykel yaptırdı diyorsun.(aynısını daha hayatta iken yapıyorsun)
    tek adamdı, diktatördü diyorsun.(neyse o tek adamdı, şimdi yok iyi ki tek adam rejimi!)
    camiiyi ahır yaptırdı diyorsun.
    (1. külliyen yalan, camiiler savaş ihtimaline karşı erzak stoğu yapıldı
    2. kullanılmayan camiileri başka bir şekilde kullanmak islama mı aykırı? camii kullanılmıyorsa başka şekilde değerlendir kaldı ki doğuda yıkılan camiileri teker teker saymaya kalkmamayım şimdi.)
    daha fazla yazamayacağım. bu topraklara ''humanizm'' i yerleştiremeyeceğiz.
    görüyoruz, duyuyoruz, izliyoruz... atatürkçüler vs osmanlıcılar halini almış ülke. ikisini de topyekün doğru kabul ederek bir yere varamayız.
    1)osmanlı dosdoğru olsaydı bu şekilde yıkılmazdı.
    2)atatürk dosdoğru olsaydı, bu güne kadar eğitim sisteminde, atatürkçülük derslerine her okuldaki büstüne atatürk'ü koruma kanununa rağmen ülkenin hala %40-50'si ''ben atatürk'ü sevmiyorum'' demezdi.

osmanlı doğrusu ne idi? çoğulcu ve kapsayan bir devletti. azınlıklar, gayrimüslimler rahatça yaşar kimlik sorunu olmazdı.
    osmanlı'nın yanlışı ne idi? (taht kavgalarına falan da girmiyorum daha) demokrasi yoktu. düzgün vergilendirme yoktu. dümdüz monarşi vardı. saltanat vardı -ki islamiyette saltanat yoktur. (osmanlıcı ve islamcılara duyurulur)
    atatürk'ün doğrusu ne idi? modern ve gelişime açık bir adamdı. demokrasi getirmeye çalıştı. halkı yönetime katmaya çalıştı.
    yanlışı ne idi? tekilci idi. benim istediğim düzende ülke olacak diyordu. alt kimlik azınlık kabul etmiyordu.

çok zor değil arkadaşlar osmanlı'nın kapsayan fikirleri ile atatürk'ün modernliğini-demokrasisini almak. (atatürk de bir osmanlı subayı idi.)

iyileri alıp üstüne koyamazsak ilerleyemeyiz!
  • vidyoda atatürk’e küfür eden bu haysiyetsiz piçleri elime geçirirsem ağızlarındaki tüm dişleri söküp birbirlerinin götüne sokturcam.
    cahil kalabilirsin, çevrenin etkisiyle yobazlaşabilirsin, güç odağını yalamak istiyor olabilirsin ve hatta haysiyetsiz bir orospu çocuğu dahi olabilirsin ama sokakta ya da başka bir yerde benim karşıma çıkarsan ananı götünden sikerim.
    bu sözlerim sadece bu iki orospu evladına değil atatürk’e küfür ve çeşitli hakaretlerle, kendisini itibarsızlaştırmaya çalışan tümorospu çocuklarınadır.
    kimseyi tehdit etmiyorum amacım sadece atatürk’ü itibarsızlaştırmak için girilen bu yarışa bireysel tepki koymaktır. atasını, vatanını ve cumhuriyetini seven her bireyin yapmassı gereken de budur. bu parazitler atatürk ün adını ağzına aldıkları anda basın tekmeyi kıçlarına ki anlasınlar papucun pahalı olduğunu.
  • beni çok meraklandıran bir eylem. acaba hayatlarında değil bir kitap, uzunluğu 10 cümleyi geçen herhangi bir yazıyı okumuşlar mıdır?
  • (bkz: keşke yunan galip gelseydi) diyen bir dondurmacının kapısında bekleyen gaza gelmiş 1 liracı tırreklerin videosu.
    tenhada sıkışınca "benim annemde türk" hatta atatürk'ün altına yatmış ben olmuşum demeye başlarlar.

sorun bunların bu videoları çekip yayması değil sorun neyzen'in dediği gibi "ben bu dünyanın devr-i devranını, izzet-i nefsini sikeyim"

vuracaz, o dibe vuracaz artık mecbur. yoksa yunanın altına yatmış olanların çocuklarından daha çok çıkar ortaya.
  • yazık kimin spermiyse
  • ülkenin kurucusuna başkomutanına küfür etmek bu kadar kolay olmamalı. devlet büyük cezalar vermezse devamı gelecektir.

son zamanlarda atatürk'e yapılan sistemli saldırılardan birisi.
  • #üstad kafir pıttıkoğlu yanlız değildir.
    #anan da yanlız değildir
  • atatürke küfür edenlerin hakaret edenlerin cezasını bulmasını dilemekle beraber atatürkü ne severim nede sevmem benim için bi anlam ifade etmiyo yani ne sağcılar kadar nefret ederim ne solcular kadar büyütürm gözümde

ama anlamadığım bişey var atatürkü koruma kanunu diye bişey biraz saçma değilmi yahu? ne bilim şu an içeriğinide bilmiyorum yanlışlık olmasın ama ülkemizi kurduğu kurtardığı içinmi böyle eğer öyleyse bizim esnaf yusuf emmiyi koruma kanunuda çıkartalım nede olsa organik yumurta satıyor halka yani bence faydalı
  • tarihle ilgili bildigi tek sey, dogum tarihi olan iki oksijen israfinin yaptigi eylem.

cinlerim tepeme cikti durduk yere, kiligini gondiklediklerim.
hesabın var mı? giriş yap