şükela:  tümü | bugün
 • içerisinde bir çok after effects projesi bulunan ve tasarımcıları tarafından çok uygun fiyatlara satılan grafik sitesi.
  site de motion loop tan jenerik template'lerine , kanal kimliğinden logo introlarına kadar bir çok profesyonel iş bulunuyor. paypal aracılığı ile satın alabiliyorsunuz. 5$'a bile text ve jenerik template leri bulmak mümkün.ve bu templateleri satın aldığınızda after effects'de zorlanmayasınız diye paketin içerisinde tutorial sesli anlatımları yüksek çözünürlüklü olarak mevcut. özellikle envato'nun tasarımları bir harika .kesinlikle video ve grafik işi ile uğraşanların bakması gerek diye düşünüyorum.

  fakat satın alım yapmadan önce göz önüne alınması gereken en önemli şey sisteminizin bu projelerin render'ına yeterli olup olmadığı.aksi halde de export alamazsınız tadınızda damağınızda kalır.her proje için değil ama bazıları için ihtiyaç duyulan sistemin biraz abartılı olması gerekiyor.mac pro g5 lerde bile saatlerce render beklediğim günleri biliyorum.
 • video işiyle uğraşanların edinmesi gereken paket.
 • burada projenizi satabilmeniz için sizi ingilizce yazılı bir sinava tabi tutuyorlar. onların prensibine göre duzeniniz var ise projenizi komisyon ile satıyorlar.
  burada projesini satan varsa lutfen yeşillendirsin.
 • az biraz yaratıcı kişiler için ciddi bir gelir kaynağı olan site. an itibari ile aklımda deli sorulara sebep olmaktadır. şöyle ki bildiğim kadarı ile ödemerli paypal üzerinden yaptığından dolayı paypal kapanınca videohive'da kapanmış oldu mu? bilenler bir yeşillendirsin pls.
 • yıllardır içerisinde exclusive author olarak içerik ürettiğim canımız ciğerimiz collis ta'eed, eşi ve bir arkadaşıyla kurduğu avustralya menşeili envato'muzun after fx, motion graphic ve stock videolarını barındırdığı platformdur.
 • stock vidoların yanı sıra çok şahane hazır templateler vardır.