şükela:  tümü | bugün
 • bilgisayardaki dosyalari chromecast uzerinde izlemeye yarayan chrome eklentisi, https://chrome.google.com/…kihiagdjbjpnocolokfelagl adresinde. ayrica mobil kumanda icin ayri bir android app'i de var, ucretsiz.

  slogani "what you bought your chromecast for."
 • gercekten slogani gibi chromecast i anlamli hale getiren, super hiper uygulama.
 • chromecast vasıtası ile bilgisayarınızdaki filmleri chrome sayfasında alt yazılı olarak izleyebilmeniz için ücretsiz nefis uygulama. ayarlar kısmından alt yazı dili olarak türkçeyi seçmeyi unutmayın.
 • saçma bir şekilde anlayamadığım bir noktası var.
  2 gb üstü mp4 formatlı videolarda buffering verip duruyor. bazen buffering ekranı takılı kalıyor ve uygulamayı tekrar başlatmanız gerekiyor.

  mkv formatında hiç böyle bir olay yapar mı ama bilmiyorum.
  2 gb altı mp4 videolarda ise ne takılma var ne de herhangi bir hata var. kaymak gibi oynatıyor.

  edit: belirtmeyi unutmuşum 720p filmlerde sorun yok, 1080p filmlerde buffering çok fazla demekte ve takılı kalmakta. 1080p zaten genelde 2 gb üstü oluyor. ama part 1 part 2 olarak yüklerseniz filminizi sorun çıkmıyor.
 • 1080p filmlerde sorun cikartmayan cok kullanisli bir uygulama. eger bir sorun vars buyuk ihtimal sizin bilgisayarinizdan kaynaklaniyordur cunku daha bugun 5gb boyutunda mkv formatinda bir film izledim ve hic bir sorun cikarmadi.

  eger 5.1 ses sistemi vs kullaniyorsaniz ayarlardan ses ayari olarak pcm secmeniz gere, cunku default stereo gönderiyor.

  altyazi vs ekleyip gayet rahat bi sekilde izleyebiliyorsunuz.
 • 1 aylık premium denemesi yaptığım ve çok memnun kaldığım program. türkçe altyazıları otomatik olarak bulması çok şükela bir davranış.

  ayarlar kısmı şu şekilde gözükmektedir. kendinize göre ayarlamalar yapabilirsiniz.

  bunun dışında da altyazı ayarları kısmından altyazıları kendi zevkinize göre ayarlama imkânınız bulunmaktadır. altyazının boyutundan altyazının nerede görünmesini istediğinize ve ayrıca altyazının rengine kadar buradan ayarları gerçekleştirebilirsiniz. favori ayarlarım görselde bulunduğu şekildedir.
  otomatik altyazı bulucu ile de otomatik eklenen altyazıyı görebilirsiniz. bazen video oynatılırken türkçe altyazıyı kendi otomatik şekilde bulup ekliyor ve ekrana yansıtıyor ama bazen de buradan altyazıyı kontrol edip kendiniz seçmeniz gerekebiliyor.

  otomatik altyazı bulucu premium haricinde çalışmamaktadır.

  premium ücretleri;
  aylık: 1,49 $
  yıllık: 14,99 $
  ömür boyu: 34,99 $

  bunun dışında mobilden de kontrol edilebilmekte. bilgisayara uzak olduğum zaman durdurup tekrar başlatmak istediğim de bunu telefonumdan gerçekleştirebiliyorum.