• the dirty picture ile tanıştığım, tanıştığıma çok da memnun olduğum hintli oyuncu. canan balan'la akrabalığı olmadığı sanılıyor.
  • 1 ocak 1978 yılında doğan kadın oyuncu. hum paanch adlı sitkomla oyunculuğa başlamıştır.
  • hint sinemasının güzellik ve yetenek açısından biraz gölgede kalmış aktristlerinden biri. en akılda kalan oyunculuğu herhalde bhool bhulaiyaa filminde sergilemiştir. film gayet dandik olmakla beraber vidya balan'ın dans ettiği sahne klasik olmuştur. (http://www.youtube.com/watch?v=ntln1xwu-2u)
  • parineeta ve tabii ki kahaani'de döktüren boncuk gözlü güzel.
  • 1 ocak 1978, hindistan doğumlu güzel oyuncu. ilk olarak parineeta filminde gördüğüm, sonra sırasıyla paa , the dirty picture ve lage raho munna bhai de karşıma çıkan, son olarak da kahaani de izlediğim; yakın dönem bollywood'un en sevdiğim kadın oyuncusudur kendisi. abartılı oyunculuğu olmamasının yanı sıra çok da sempatik biridir filmlerinde. çeşitli film festivalleri ve film ödüllerinde 12 kez en iyi kadın oyuncu seçilmiştir.
    izlediğim filmlerini yazınca şu an farkettim ki, hint sinemasının en sıkı takipçisi olduğum oyuncusu olmuş vidya balan.
  • birçok hintli aktrisin aksine her filmde olmasa bile birçok filmde çatır çatır seviştiği için ayrıca bayıldığım kadındır. itibarım, şöhretim zedelenir korkusuyla tam öpüşecekken fırt diye kafasını çevirip seke seke ortamı terkeden, öpüşmeyi reddeden sinir bozucu ana akım aktrislere göre daha cesur ve samimi bulurum bu yüzden kendisini.
  • hint sinemasının en güzellerinden biri. tabii şu yöresel hint elbiselerini giymediği zaman. onların içindeyken anneanneme benziyor.
  • güzel bollywood oyuncusu olan vidya (bkz: the dirty picture) filminde kocaman göbeğine takmadan açmıştır. bu büyük cesareti ancak oyunculuk için kendini adayanlar gösterebilir. kendisini takdir ettim. söylemeden geçemeyeceğim memeleri gayet güzel hatundur.
hesabın var mı? giriş yap