şükela:  tümü | bugün
  • yeni açılan bir site.. hürriyet gazetesi görsellerinde bir reklam olarak çıktı karşıma..
    reklamda bile "milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde" klişesini duyunca meseleyi anladım, "sizi güldürüp düşündüreceğiz" gibi laflarını duyunca bi bakayım dedim..

tuğçe kazazdan milli medya oluşumu, ali ağaoğlu'dan haberler, fırat kalkanı başarıları, özel harekat polisliği başvuru tarihleri vs. derken en son kendimi "dik dur eğilme bu millet seninle" diye slogan atarken buldum..

(bkz: açmayın dedeler)

bilinen çomar kitlesinin, cahillik ve kültürsüzlük yaftasından kurtulmak için "bakın biz entellektüel, bilgili ve çok eğlenceli insanlarız" demeye çalışan site.. şakalar komiklikler.. reis.. yeni türkiye.. demokrasi ve özgürlüklerin tavan noktası..zaten o kadar yolumuz köprümüz var, oh ne ala memleket değil şimdi ama vs. vs.

ancak işin ironik tarafı şu ki kendi mahallelerine değil de seküler kesime hitap etme çabası içindeler..

yapma canım.. yapma arkadaşım... yapma teyzemin evladı...yapma bunu
  • pek bir albenisi olmayan site, yakinda sesi solugu cikmadan patlayim gidebilir.