şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gemiyi andıran binasının çok hoş bir mimarisi vardır. defalarca o bölge çevresindeki otellerde kaldım. aklımda kalan tek şey bu binanın görüntüsü oldu. öyle de iyidir.
 • alanyada gidebileceğiniz en iyi otellerden birisidir. belkide en iyisidir. yakın zamanda 1 haftalık tatil planlayıp bu güzide oteli tanıma fırsatı buldum. fiyatları çok uygun. 120 lira bir gecelik deniz manzaralı oda konaklaması fiyatıdır. discosu olsun yemekleri olsun harika bir tatil geçirdim. otelle ilgili iki şikayetim var. ilki otelin plajı çok kötü fakat şu an otel açılalı 1.5-2 ay olduğu için hoş karşılanabilir bir eksiklik olarak görüyorum. ikincisi de alkol kalitesiyle ilgili. ben bi birayla sarhoş olan insanım, orda 3 bira içince ancak etkisini gördüm. fazla sulandırılmış gibi geldi. gerçi her otel bunu yapıyor fakat ben böyle güzel ve kaliteli bir otele bunu yakıştıramadım. geri kalan herşey 10 numara 5 yıldız.
 • çokta güzel pek de güzel bir otel. bir haftalık tatilimi burada geçirdim ve yeni bitirdim. otel her şeyi ile harika. iki şeydir şikayetim ; birincisi plajı kötü. bunu yeni açılmış olmasına bağlayabilirim. fakat ikincisi öyle affedilecek bir konu değil yani alkol kalitesi çok düşük. bu eksikler giderilirse 10 numara 5 yıldız bi yer olur. he unutmadan şunu da söylemek istiyorum : bu güzide otelin marketinde her sigara 2 tl daha pahalı. çok canım yandı sözlük günde 6 lira fazla vermek beni ağlattı. diyeceklerim bundan ibaret.

  tavsiye eder miyim? kesinlikle.
 • görüntüsü kesinlikle ilgi çekiyor, bu sefer olmadı ama seneye için olasılıkları değerlendireceğim sanırım.
 • iyi bir oteldir. içkileri falan güzeldir. yalnız akşam yemekleri çok kötüdür 4 gün kaldım ve 4 gün boyunca geceleri aç kaldım. ama kahvaltısı ve öğle yemekleri de bir o kadar güzeldir. gemiyi andıran binası zaten çok hoştur. yalnız otel çok büyüktür.labirent gibidir içerise kaldığım sürede tam alıştım derken zaten gitme zamanımız gelmiştir.alman tatilcilerin nüfusu fazladır bu otelde. yemek yerleri de çok karışıktır o olaya sinir oldum.
 • dj leri çok kötü bir otel. turistler ise bir o kadar umursamaz ve komik. hoş bir otel genel kanıda ama.
 • bugün işyerimize faks gönderen otel. numarayı nereden aldılar bir yana ilk defa otel kampanyalarını faks ile almış olmamıza şaşırdık. belki yaygındır da bize ilk defa denk gelmiştir.

  otel hakkında hiç fikrim olmamakla birlikte fiyatlar uygun geldi.
 • çalışanların yetersiz olduğu otel. resepsiyon elemanlarını bunun dışında tutabilirim. mimarisi, temizliği, imkanları yeterli fakat öğretmen evinde bile ücretsiz olan interneti günlüğü 10 euroya kaktırmaları da hoş değil. çalan müzikler falan son derece dandik. daha dandiği olamazdı o konuda.
 • vikingen quality den sonra sahiplerinin yeni çocuk yapmaya karar verdiği küçük kardeş. küçük dediğime bakmayın kaldığınız odadan denize ulaşmak için otel içinde 500 m civarında yol yürümeniz gerekiyor. bu yürüyüş sırasında antalya - alanya otoyolunun üstünden üst geçitle geçiyorsunuz.

  odaların bulunduğu 2 adet yunus balığı şeklinde ki binanın ortasında 1 havuz, hemen aşağısında dj kabininin ortasında bulunduğu devasa 2. havuz (ki bu havuzun içinde dj kabinin altında fantastik havuz barı vardı, büyük ihtimalle bizimkiler orada çok içip havuza yan düşüyor diye kaldırmışlar) hemen yanında genelde su topu maçı yapılan 3. havuz ve deniz kenarında aqua park diye tabir ettiğimiz kaydırakların bulunduğu 4. havuz bulunmakta. (3 defa gittiğim bu otelde denize ayıp olmasın diye gittiğimiz gerçeği var.)

  yemekleri çoğu antalya oteline göre çok iyi. her yer zibil yemek. pastanesi aperatif yemekleri gece çorbası felan ağzınıza kepçeyle döküyorlar. hatta gece müdürü abimiz "çorba var çorba, çorba için" diye etrafta dolanıyor.

  21:00 da değişik grupların çıktığı animasyon şov başlar (ki ben orda hiç eğlendiğimi hatırlamıyorum). arkasından açık hava diskosu başlıyor sahil kenarına yakın. oda gece 03:00 da biter. eğer o gece şanslıysanız yanınızda kızla onuncu yıl marşını söyleyerek odanıza gidersiniz, eğer değilseniz demir attım yalnızlığa şarkısıyla usuldan odanıza yollanırsınız.

  oda konsepti muhteşem ki bence en etkileneceğinizi düşündüğüm yer. duvarda marilyn monroe nin fotoğrafları var ki afrondizyak etkisi yapıyor. doğramalar tv koltuk balkon (deniz manzaralı olanı) muhteşem ve yerde halı var (benim için önemliydi).

  haziran ayından önce giderseniz dili dışarıda, erkeklere dahi sarkabilecek abazalıkta erkek gruplarıyla karşılaşmanız muhtemel. kalitenizi ortaya koyarsanız ve türk olmadığınızı ispatlayabilirseniz animatörlerin elinden kız kaçırma ihtimaliniz var düşükte olsa.

  otel çok büyük olduğundan pek müşteri seçme lüksü yok ve oteli doldurmak için fiyatı uygun tutuyorlar. meslek federasyonları, okul turları, kamu kuruluşlarınında kamp yaptığı bir otel. o döneme denk gelirseniz bi arkadaşa bakıp çıkacaktık deyip kaçın. zira altında banyo terlikli, eşofman üstü atletli, 45 yaş üstü "kadın kadın kadın" diye diskoda dolaşan amcalar görmeniz muhtemel. (bizim şansımıza macar kız hentbol takımı vardı ki böyle bir şeyle de karşılaşabilirsiniz.)

  sadece tatil amacıyla gidecekseniz (kanka gidekte iki rus ponçikliyek demiyorsanız yada kız konusunda kendinize güveniniz tavan yaptıysa) tavsiyemdir.
 • 2015 haziran'ında balayı için gittiğim oteldir. otel oldukça kalabalık. buna rağmen %75 gibi bir oranda turist var. yerli turist sayısı az. öyle ki animasyonlarda veya duyurularda önce almanca sonra rusça en son türkçe konuşuluyordu ben kalırken.

  animasyon gayet başarılıydı. sokaktan 3-5 genç gelip animasyon yapmıyor. oldukça profesyonel bir ekip ve animasyon için dışardan da yardım alıyorlar. yani farklı gruplar da geliyor. buna tekrara düşmemelerini sağlıyor. çocuklu aileyseniz çocuğu tüm gün emanet edebileceğiniz yerler var kafa rahatlığı ile tatil yapabilirsiniz.

  odalar genel olarak temiz, deniz manzaralı odanın görüntüsü harikulade. 35 yabancı kanal 9 türkçe kanal var tv'de. bu da biraz sıkıntı olabiliyor ama tv izleyecekseniz ne işiniz var tatilde?

  yemekler ise etobursanız sıkıntı diyebilirim. 5 gün kaldık. 1 gün tavuk ağırlıklı 1 gün balık ağırlıklı şeklinde gidiyorlar. dana eti yok denecek kadar az. bu da insanın canını sıkan bir durum. sulu yemek çeşidi oldukça fazla. kızartma türü de gayet yeterli. ayrıca yemek olayını sınırlandırmamışlar. günün her saati yemek yiyebileceğiniz yerler var.

  havuzları gayet büyük. ama animasyon havuzu denilen su topu oynanan bir havuz var. içi silme kıro dolu. bütün gün hayvan gibi bağıra bağıra oyun oynayıp turistlerin dikkatini çekmeye çalışıyorlar. %25'lik dilimdeki keko sayısı oldukça fazla. bu da otel için eksi diyebilirim. türk misafirler için bayan olmadan girememe gibi bir kural koysalar otelin ününe ün katılır.

  plajı taşlık gibi. deniz sevenler için ideal değil ama yapay bir iskele var kocaman. oradan güzellikle yüzebilirsiniz. ha bir de otelle deniz arasında karayolu var. ama otelin kendine ait asansörlü bir üst geçit var. denize ve aquapark'a oradan ulaşılıyor. girişinde ve çıkışında da güvenlik var. yani otel misafiri olmayanlar kullanamıyor.