şükela:  tümü | bugün
 • yenileneceğiz diyen karambita'nın, adını da değiştirerek karşımıza çıktığı online kütüphane. kullanıcılarının istekleri doğrultusunda sürekli kendini geliştiriyor.
 • iyi giden kitap arşivleme sitesi. ekstra bir şeyi olmamasının yanında arama fasilistesindeki zayıflıklar gibi eksikleri var. tavsiye edilir.
 • ya veritabanları yetersiz ya da arama sayfaları başarısız. galiba ikincisi.. çok uzun zamandır kullanmıyorum, çok kullanışlı da gelmedi bana ama daha iyisini bulana kadar en iyisi bu site sanırım.

  edit: hem kendi iletişim formlarından yazılan mesaja, hem de sözlükte yazılan entry'ye cevap verme hızları mükemmel! daha iyiye gidecek bu site diye umuyorum.
 • bugün işyerindeki lüzumsuz sıkıntılarla uğraşırken akşamımı şenlendiren site oldu.

  yılbaşı kutlama maillerinde, üye sayfasındaki adres bilgisini dolduran 50 kişiye yılbaşı hediyesi kitap gönderecekleri yazıyordu. ben bu maili de, adresimi girdiğimi de unutmuşken bugün bana kargo geldiğini, evde kimseyi bulamadıkları için kağıt bıraktıklarını söyledi babam. sonra da, paketimi alıp işyerime getirdi.

  paketten john berger'in görme biçimleri çıktı, yanında birsürü ayraçla birlikte. hediye almak zaten güzel de, adamlar okuma listeme bakıp kütüphanemde olmayan fakat "okumak istiyorum" diye işaretlediğim tek kitabı göndermişler bana!

  ayraçların bir kısmını işyerindekilere dağıttım, "ehe he bakın bana kitap gelmiş" diye, şimdi mesaim bitse de kitabımla rahat rahat ilgilensem diye bekliyorum.
 • güzel bir kitap sitesi. kitaplarla aranız iyiyse tavsiye ederim.
 • ihtiyaç duyup henüz keşfettiğim güzel site. okumayı düşündüğüm, alıp okuyamadığım birçok kitabı şipşak listeleyip arşivlememi sağladı. özellikle kağıt üzerinde liste yapmaya üşenenler için ideal diye düşünüyorum.
 • benim gibi ne zamandır okuduğu kitapların bir listesini çıkarmak isteyen, çoğu zaman okuduğu kitapları unutan bir adam için pek de güzel olmuş, çok da leziz olmuş site.
 • neden bilmiyorum ama ana sayfasında her şey sıfırlanmış hissi esen güzelim kitap sitesi. (bkz: dön ne olur)

  edit: düzelmiş ve ben yeni fark ediyorum.
 • gelişmekte olan kitap sitesi. arşiv meraklıları için güzel bir fikir. bir çok eksiği olsa da, insanın okuduklarını arşivlemesi anlamında güzel bir site. içinde olanlarla birlikte daha da gelişeceğine ve geliştireceklerine inanıyorum. bunu adam gibi yapabilirlerse, fikir alır yürür diye düşünüyorum. blog olayı aslında daha kişisel bu olaya göre ama neden olmasın? zamanla daha farklı bir yere evrileceğini düşünüyorum. böyle sitelere gerçekten ihtiyaç var. zamanla bu açığın kapanması ise insanı bir hayli keyiflendiriyor.